Konturówki - drogeria abckosmetyczne.pl

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 32,00 zł

Produkt

Produkt

Konturówki

49 produktów.

Pokazano 1-32 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Golden Rose Dream Lips Lipliner 524 - trwała kredka do...

Cena 7,99 zł

Podkreśl kontur i ciesz się pełnymi ustami przez wiele godzin. Trwała kredka do ust Golden Rose Dream Lips 524 nie zmazuje się nawet podczas jedzenia i picia. Popularna konturówka, którą pokochały kobiety. Drogie zabiegi i godziny u kosmetyczki to przeszłość. Głęboki kolor przez wiele godzin. Wygodna aplikacja. Ponad 30 kolorów do wyboru dla Ciebie. 

Golden Rose Dream Lips Lipliner 529 - trwała kredka do...

Cena 7,99 zł

Naturalnie piękne usta? To możliwe. Zapomnij o drogich zabiegach. Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 529 pozwoli stworzyć precyzyjny makijaż ust. Na co dzień i na wieczorne wyjście. Konturówka sprawdzi się zawsze! Podkreśl kształt i wyrównaj kolor w kilka minut. Łatwa aplikacja dzięki miękkiej formule. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów!

Golden Rose Dream Lips Lipliner 531 - trwała kredka do...

Cena 7,99 zł

Perfekcyjne i naturalne usta? To możliwe bez zabiegów chirurgicznych. Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 531 to gwarancja profesjonalnego makijażu ust w kilka minut. Zaznacz linię ust. Powiększ lub zmniejsz optycznie! Miękka formuła sprawia, że konturówka sunie po ustach błyskawicznie. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów i utrwal ulubioną...