Regulamin konkursu AbcKosmetyczne

REGULAMIN KONKURSU ”abckosmetyczne”

 

 

  

§ 1 [Postanowienia ogólne]

 

1. Organizatorem konkursu “abckosmetyczne” (dalej: Konkurs) jest NetVest Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku (kod pocztowy), ul. Sucha 15, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nr KRS: 0000709306,  posługującą się numerem NIP: 5842765987 oraz REGON: 368985060 (dalej: Organizator).

2. Fundatorem nagrody jest Organizator.

3. Konkurs odbywa się za pośrednictwem profilu abskosmetyczne na portalu społecznościowym Instagram znajdującym się pod adresem: https://www.instagram.com/ abckosmetyczne/.Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Instagram. Serwis instagram.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją Konkursu na łamach serwisu.

 

§ 2 [Warunki uczestnictwa]

 

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie zamieszkujące w Polsce.

2. Warunkiem udziału w Konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie

Instagram.

3. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby, które spełnią łącznie poniższe warunki: (dalej: Uczestnik) :

- zaobserwują profil abckosmetyczne;

- polubią post konkursowy;

- udostępnią  post konkursowy na instastory; profil musi być udostępniony w trybie publicznym.

- udzielą w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzi na pytanie: "Jak wygląda twoja wymarzona internetowa drogeria kosmetyczna?"

4. Konkurs trwa od 18.05.2022 r. do 31.05.2022 r. do godziny 23.59.

5. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu  1.06.2022 r. na profilu ABCkosmetyczne na Instagramie. 

 

§ 3 [Zadanie konkursowe]

 

1. Zadanie konkursowe polega na opisaniu tego jak wygląda twoja wymarzona drogeria kosmetyczna. Np: Moja wymarzona drogeria kosmetyczna ma szeroki asortyment produktów koreańskich. Dzięki ich naturalnemu składowi czuję, że moja skóra została nawilżona i odżywiona.

2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną propozycję odpowiedzi .

3. W konkursie zostanie wyłonionych 3 zwycięzców.

4. Najciekawsza I najlepsza odpowiedź konkursowa zostanie wybrana przez członków zespołu Abckosmetyczne.

5. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości prywatnej wysłanej na portalu Instagram.

6. Organizator zwraca uwagę na poszanowanie twórczości innych i zachowanie kultury w wypowiedziach.

7. Zgłoszenia zawierające wulgaryzmy i niecenzuralne słowa będą zgłaszane, usuwane i nie będą brały udziału w Konkursie.

 

§ 4 [Nagrody]

 

1. W Konkursie przewidziane zostały następujące nagrody: 

a. 1 miejsce: LANVIN MODERN PRINCESS 30 ML, MAX FACTOR 2000 CALORIE, HOLIKA HOLIKA ALOE, PUFFI SZCZOTECZKA, OLEIQ RÓŻ DAM, 

b. 2 miejsce: JAMES BOND 007 FOR WOMEN 75ML, KRYOLAN FIXER FIXING SPRAY 75ML, BOURJOIS TWIST UP 52, HOLIKA HOLIKA ALOE

c. 3 miejsce: MAYBELLINE TOTAL TEMPTATION, BRUNO BANANI ABSOLUTE WOMAN 40ML, HOLIKA HOLIKA ALOE, BIELENDA SMOOTHIE PIANKA BANAN

2. Nagroda może zostać wysłana pod wskazany adres  lub odebrana w siedzibie Abckosmetyczne tj. Gdańsk Sucha 15 

3. Nagrodę należy odebrać najpóźniej do dnia 30.06.2022 r. -  po tym czasie nagroda traci ważność.

4. Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na fanpage.

5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, gdy wydanie nagrody nie jest możliwe z uwagi na okoliczności niezależne od Organizatora, w szczególności jeżeli Uczestnik odmówi odbioru Nagrody.

6. Organizator jest uprawniony do odmowy wręczenia Nagrody, gdy okaże się, że Uczestnik rażąco narusza postanowienia niniejszego Regulaminu, w tym jeżeli dążąc do zdobycia Nagrody rażąco narusza dobre obyczaje i powszechnie obowiązujące normy obyczajowei społeczne

7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane wskazane przez Uczestnika, a w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiających odszukanie Uczestnika i poinformowanie o przyznaniu nagrody.

8. W przypadku wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, szczególnie poprzez zakładanie fikcyjnych profili w serwisie Instagram dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

 

§ 5 [Reklamacje]

 

1. Wszelkie reklamacje oraz uwagi dotyczące zasad, przeprowadzenia lub rozstrzygnięcia Konkursu prosimy zgłaszać mailowo na adres: sklep@abckosmetyczne.pl.

2. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko Uczestnika oraz uzasadnienie reklamacji. W tytule wiadomości prosimy dodać opis “Konkurs Abckosmetyczne”.

3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 30 dni od daty ich wpłynięcia. 

  

§ 6 [Obowiązek informacyjny]

 

1. Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest NetVest Sp. z o.o. spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku, ul. Sucha 15, posługującą się numerem NIP 5842765987, REGON 368985060, KRS 0000709306. 

2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez profil na Instagramie abckosmetyczne.

3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania Nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcy (oraz innych nagrodzonych osobach), a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa.

 

§ 7 [Postanowienia  końcowe]

 

1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa polskiego.

2. Wszelkie spory wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na profilu abckosmetyczne.

4. Biorąc udział w konkursie, Użytkownik zgadza się z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

Black Friday 2020

Jesteś gotowa na największe promocje w roku? Jeszcze nigdy nie mieliśmy aż takich rabatów! Przygotuj się na Black Friday 2020, który specjalnie dla Ciebie zamieniamy w Black Week. Korzystaj z promocji na kosmetyki przez cały tydzień. Startujemy już 23 listopada!

Black Friday – kosmetyki na abcKosmetyczne.pl

Wyobraź sobie bestsellerowe kosmetyki w cenach, które nie rujnują Twojego portfela. Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone produkty do makijażu i pielęgnacji całego ciała. Black Friday 2020 to najlepsza okazja na uzupełnienie kosmetycznych zapasów. Lubisz testować nowości? Sprawdź ofertę Black Friday kosmetyki na abcKosmetyczne.pl i wypróbuj zupełnie nowe produkty!

Bezpieczne, tanie i wygodne zakupy na Black Friday. Kosmetyki największych marek dostępne na abcKosmetyczne.pl

Black Friday - co to za święto?

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w ciągu roku. Amerykańskie święto na stałe wpisało się w zakupowy kalendarz również w Polsce. Piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych to idealny moment na rozpoczęcie sezonu świątecznych zakupów.

Szukasz kosmetycznych nowości i bestsellerów w najniższych cenach? Bądź czujna! Promocje na Black Friday to najlepsza okazja na tanie zakupy.

Black Friday - kiedy?

Black Friday 2020 wypada w Polsce 27 listopada.

Black Week na abcKosmetyczne.pl

Jeden dzień to zdecydowanie za mało na wybór najlepszych kosmetyków. Specjalnie dla Ciebie zamieniamy Black Friday w Black Week! Co to oznacza? Black Friday promocje przez cały tydzień. Startujemy 23 listopada. Kupuj bezpiecznie, tanio i bez wychodzenia z domu. Nie przegap najkorzystniejszej okazji na zakupy w ciągu całego roku!

Cyber Monday 2020 – drogeria internetowa abcKosmetyczne.pl

Promocje nie kończą się na Black Friday 2020. Mamy dla Ciebie kolejną porcję rabatów na kosmetyki już 30 listopada. Cyber Monday to dzień wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych. Niepowtarzalne święto drogerii internetowej abcKosmetyczne.pl

Jeszcze więcej promocji, jeszcze więcej wyjątkowych ofert, jeszcze więcej nowych kosmetyków w najlepszych cenach na Cyber Monday 2020. Dołącz do nas 30 listopada!

Walentynki 2021

Walentynki 2021 to idealny moment na obdarowanie bliskiej osoby wyjątkowym prezentem. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezawodne prezenty na walentynki, które pokochają Twoi bliscy. Dzień świętego Walentego to czas nie tylko dla zakochanych par. Podaruj upominek każdemu, na kim Ci zależy - mamie, bratu albo przyjaciółce! Celebruj walentynki tak, jak lubisz. Pamiętaj, żeby docenić również siebie. Prezent walentynkowy dla samej siebie to świetny pomysł na poprawę samopoczucia w zimowy dzień. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Makijaż walentynkowy - jakie produkty wybrać?

Chcesz oczarować ukochanego? A może wybierasz się na imprezę z przyjaciółkami? Makijaż walentynkowy pomoże Ci czuć się pewnie przez cały wieczór. Idealny moment, żeby zaszaleć z kolorami i podkreślić urodę w wyjątkowy sposób. Jakie produkty użyć, żeby makijaż walentynkowy prezentował się zachwycająco?

Postaw na kosmetyki sprawdzonych marek, które gwarantują wysoką jakość. Wyjątkowy nastrój nie opuści Cię przez cały wieczór!

Walentynkowe kosmetyki - produkty do zadań specjalnych

Jeżeli szukasz walentynkowych kosmetyków, sprawdź ofertę naszej drogerii. Przygotowaliśmy dla Ciebie bestsellery cieszące się ogromną popularnością od wielu lat. Wypróbuj klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody. Podkład Max Factor Lasting Performance wyrówna koloryt twarzy i ukryje wszystkie niedoskonałości. Czerwona pomadka do ust sprawi, że zostaniesz zapamiętana na długo! Wybraliśmy również zupełnie nowe produkty. Celebruj Walentynki 2021 z drogerią internetową abcKosmetyczne.pl Aura miłości i czułości będzie Ci towarzyszyć jeszcze przez wiele dni.

Jak umilić walentynkowy wieczór? Sięgnij po Apis świece. Ekskluzywny zapach pobudza wszystkie zmysły!

Pomysły na Walentynki dla niej

Chcesz pokazać swojej kobiecie, że rozumiesz jej potrzeby? Walentynki to wyjątkowa okazja na podarowanie drugiej połówce czegoś specjalnego. Kosmetyki na Walentynki dopasowane do charakteru i potrzeb Twojej dziewczyny to strzał w dziesiątkę. Pomysły na Walentynki dla niej zawierają całą gamę produktów - od kosmetyków do makijażu przez produkty do pielęgnacji ciała, aż po zmysłowe zapachy. A może bliska Ci kobieta tworzy stylizacje paznokci w domu? Lampa Sunone to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Dobierz lakiery i akcesoria do paznokci. Twoja druga połówka będzie zaskoczona, jak dobrze ją znasz!

Co wybrać dla miłośniczki makijażu? Makeup Revolution zestaw w oryginalnym opakowaniu to coś, co wywrze wrażenie na każdej kobiecie. Zaskocz drugą połówkę! Zacznij kolejną romantyczną historię już 14 lutego!

Prezent na walentynki dla niego

Zastanawiasz się, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka wybrać? Chcesz, żeby Twój partner myślał o Tobie z czułością każdego dnia? Wybierz wysokiej jakości kosmetyki, które będą towarzyszyć Twojej drugiej połówce przez wiele miesięcy. Prezent dla chłopaka na Walentynki odpowiadający niepowtarzalnym potrzebom to sekret udanego święta zakochanych. Postaw na podarunek prosto z serca i wspólnie celebrujcie jedyny taki dzień w roku!

Polecamy kosmetyki L'occitane, czyli ekskluzywne produkty do pielęgnacji zamknięte w eleganckich opakowaniach. Spraw, żeby Twój mężczyzna czuł się wyjątkowo nie tylko w dzień zakochanych. Zobacz, cały zestaw pomysłów na prezent walentynkowy dla niego!