Garnier antyperspirant mineral Men Protection 50 ml
Garnier antyperspirant mineral Men Protection 50 ml

Garnier antyperspirant mineral Men Protection 50 ml

11,99 zł
Brutto

Najniższa cena produktu 11,99 zł z dnia 01.06.2023

Pierwszy od Garnier antyperspirant 6w1 z ekstraktem z termoaktywnymi składnikami i opatentowanym Mineralite* naturalnego pochodzenia, wydobywany ze skały wulkanicznej. Zdolny do absorbcji x2,5 razy więcej wody niż sam waży, jest x5 razy bardziej absorbujący niż talk. Respektuje naturalną transpirację skóry dla optymalnej ochrony przed przykrym zapachem i wilgocią. Pozwala skórze oddychać. Testowany w ekstremalnych warunkach. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa w 24h!
  • Garnier antyperspirant mineral Men Protection 50 ml
Gdy potrzebujesz solidnego wsparcia i ochrony przed potem, sięgaj po produkty mineralne, które z jednej strony zapewnią suchość ciała nawet w ekstremalnych warunkach, z drugiej zaś są łagodne dla skóry i nie powodują blokowania porów. Taki jest antyperspirant w kulce Garnier Mineral Men Action Control+ Clinically Tested , który został klinicznie przebadany, by działać nieprzerwanie prze 96 godzin.

Transparentna i lekka formuła produktu po wchłonięciu tworzy na skórze niewidoczny filtr ochronny, który zapobiega powstawaniu potu oraz nieprzyjemnego zapachu np. podczas wzmożonego wysiłku. Jednocześnie pozwala ciału oddychać, nie blokuje porów i nie tworzy białych plam. Produkt nadaje przyjemny świeży zapach, a do tego pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę pod pachami.

Antyperspirant w kulce dla mężczyzn Garnier Mineral Men Action Control+ Clinically Tested  jest delikatny dla skóry, pielęgnują ją i nawilża, za to skutecznie blokuje wydzielanie potu.

Sposób aplikacji:

Czystą i suchą skórę pod pachami posmaruj antyperspirantem i odczekaj do wchłonięcia. Nie stosuj na podrażnione ciało. Wypróbuj także antyperspirant w sprayu dla mężczyzn Garnier Mineral Deodorant Men Neutralizer.

Opis

Produkt
Antyperspirant
Pojemność
50 ml
Zastosowanie
pielęgnacja

Mogą Cię zainteresować:

Garnier antyperspirant...

11,99 zł