Artykuły higieniczne - abcKosmetyczne.pl

Artykuły higieniczne

21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

O.B. tampony original 8 super

Cena 6,99 zł
0 Opinia(e) 

Chcesz czuć się pewnie przez cały czas? Innowacyjne tampony O.B. ze skręconymi rowkami Fluid-Lock gwarantują bezpieczeństwo i ochronę godną zaufania. Od ponad 60 lat marka O.B. wspiera kobiety podczas miesiączki. Tampony O.B Super wybierz na dni o obfitym krwawieniu. 

O.B. tampony PC 16 mini

Cena 8,99 zł
0 Opinia(e) 

Chcesz czuć się pewnie każdego dnia? Postaw na tampony O.B. Mini to wersja na umiarkowanie intensywne krwawienie albo kiedy dopiero zaczynasz używać tamponów. Dobre tampony dla początkujących. Komfort i wyjątkowa ochrona. Jedwabista otoczka SilkTouch gwarantuje łatwą aplikację.

O.B. tampony original 16 super

Cena 8,99 zł
0 Opinia(e) 

Jak zachować pewność siebie przez cały dzień? Tampony O.B. to innowacyjna formuła. Skręcone rowki Fluid-Lock zapewniają niezawodną ochronę i spokój. Sprawdzona marka wspiera kobiety od ponad 60 lat. Tampony O.B. Super sprawdzą się na dni o obfitym krwawieniu. 

Artykuły higieniczne 

W naszej ofercie znajdziesz artykuły higieniczne takie jak podpaski, wkładki, płyny do higieny intymnej, tampony, a także prezerwatywy. Wysokiej jakości produkty największych światowych marek są bezpieczne dla zdrowia. Testy dermatologiczne potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania produktów. 

Dlaczego warto kupować artykuły higieniczne online? 

Artykuły higieniczne to produkty codziennej potrzeby. Bez względu na porę roku, czy miejsce, zawsze będziesz potrzebować standardowych środków higienicznych. Skorzystaj z oferty naszego sklepu, a nigdy nie zaskoczy Cię brak potrzebnych produktów. Stwórz własne domowe zapasy.