Artykuły higieniczne - abcKosmetyczne.pl

Artykuły higieniczne

36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

O.B. tampony original 8 super

Cena 6,99 zł

Chcesz czuć się pewnie przez cały czas? Innowacyjne tampony O.B. ze skręconymi rowkami Fluid-Lock gwarantują bezpieczeństwo i ochronę godną zaufania. Od ponad 60 lat marka O.B. wspiera kobiety podczas miesiączki. Tampony O.B Super wybierz na dni o obfitym krwawieniu. 

O.B. tampony PC 16 mini

Cena 8,99 zł

Chcesz czuć się pewnie każdego dnia? Postaw na tampony O.B. Mini to wersja na umiarkowanie intensywne krwawienie albo kiedy dopiero zaczynasz używać tamponów. Dobre tampony dla początkujących. Komfort i wyjątkowa ochrona. Jedwabista otoczka SilkTouch gwarantuje łatwą aplikację.

O.B. tampony PC 16 super

Cena 8,99 zł

Tampony O.B. ProComfort Super sprawiają, że pewności siebie nie opuści Cię ani na chwilę. Pozbądź się poczucia dyskomfortu. Innowacyjna technologia DynamicFit gwarantuje łatwą aplikację. Dobre tampony dla początkujących. Sprawdzą na dni o obfitym krwawieniu.

O.B. tampony original 16 super

Cena 8,99 zł

Jak zachować pewność siebie przez cały dzień? Tampony O.B. to innowacyjna formuła. Skręcone rowki Fluid-Lock zapewniają niezawodną ochronę i spokój. Sprawdzona marka wspiera kobiety od ponad 60 lat. Tampony O.B. Super sprawdzą się na dni o obfitym krwawieniu. 

O.B. light days tampony 16 sztuk

Cena 8,99 zł

Zasługujesz, żeby czuć się pewnie i bezpiecznie bez względu na okoliczności. Tampony O.B. Light Days sprawdzą się na skąpe krwawienie i na koniec miesiączki. Zyskaj sprawdzoną ochronę. Miliony kobiet stosują tampony O.B. każdego dnia. Komfort i łatwość aplikacji sprawiają, że tampony zostaną z Tobą na długo.  

O.B. tampony PC normal

Cena 8,99 zł

Tampony O.B. ProComfort to gwarancja pewności siebie. Zapomnij o stresie i poczuciu dyskomfortu. Innowacyjna formuła DynamicFit zapewniają prostą aplikację. Dobre tampony dla początkujących. Sprawdzą na dni o umiarkowanie intensywnym lub obfitym krwawieniu. 

O.B. tampony original 16 normal

Cena 8,99 zł

Możesz czuć się komfortowo nawet podczas miesiączki. Tampony O.B. Normal to rewolucyjna formuła gwarantująca ochronę i pewność siebie. Eksperci opracowali tampony O.B. Normal z myślą o umiarkowanie intensywnym albo obfitym krwawieniu. Marka wspiera kobiety od ponad 60 lat. 

Artykuły higieniczne 

W naszej ofercie znajdziesz artykuły higieniczne takie jak podpaski, wkładki, płyny do higieny intymnej, tampony, a także prezerwatywy. Wysokiej jakości produkty największych światowych marek są bezpieczne dla zdrowia. Testy dermatologiczne potwierdzają bezpieczeństwo użytkowania produktów. 

Dlaczego warto kupować artykuły higieniczne online? 

Artykuły higieniczne to produkty codziennej potrzeby. Bez względu na porę roku, czy miejsce, zawsze będziesz potrzebować standardowych środków higienicznych. Skorzystaj z oferty naszego sklepu, a nigdy nie zaskoczy Cię brak potrzebnych produktów. Stwórz własne domowe zapasy.