ABCKOSMETYCZNE.PL PRONTECH Płyn do dezynfekcji rąk - Roztwór roboczy 1g/1lt 5L - drogeria abckosmetyczne.pl
  • Obniżka
PRONTECH Płyn do dezynfekcji rąk - Roztwór roboczy 1g/1lt 5L - 1

PRONTECH Płyn do dezynfekcji rąk - Roztwór roboczy 1g/1lt 5L

139,00 zł
109,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Środek dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.

Ilość
Dostępny w naszym magazynie

Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • PRONTECH Płyn do dezynfekcji rąk - Roztwór roboczy 1g/1lt 5L - 1

PRONTECH TM to środek dezynfekcyjny posiadający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest higienicznej dezynfekcji rąk i skóry. Wyrób bezalkoholowy, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego zapachu. Składnikiem czynnym jest alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg]. Najważniejsze cechy roztworu to bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. PRONTECH TM przeszedł szczegółowe badania dermatologiczne na grupie osób ze skłonnościami do alergii skórnych.Produkt biobójczy, skutecznie zabijającym mikroorganizmy poprzez fizyczne i chemiczne zakłócanie ich metabolizmu. Co więcej, nie pozwala mikroorganizmom na budowanie oporności. Powoduje nieodwracalne uszkodzenie otoczki kapsydowej poprzez denaturację białek. Nieodwracalnie uszkadza mikroorganizmy chorobotwórcze. Produkt jest bardzo stabilny z trwałym działaniem resztkowym nawet w obecności materii organicznej. PRONTECH TM rozbija napięcie powierzchniowe wody, umożliwiając jej penetrację do małych porów i szczelin powierzchni w celu dokładnej i całkowitej dezynfekcji.

  • Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3944/10 z dnia 19.01.2010. Numer serii: 032020. Produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska
  • PRONTECH TM to roztwór roboczy 1g / 1 litr przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk i skóry z przeznaczeniem jako środek dezynfekcyjny do rąk i skóry, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • PRONTECH został przetestowany na surogacie świńskiego koronawirusa COVID-19, wykazując skuteczność w stosunku do COVID-19 przy dawce praktycznej 500 ppm, czyli 1 g/litr wody.
  • Substancje czynne: Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg] < 1%. Produkt gotowy do użycia. Bezbarwny, bezwonny, nie zawiera alkoholu, najlepiej korzystać z użyciem dozownika np. na mydło. Produkt przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

  • Zanurzyć dłonie w roztworze.
  • Płyn wcierać w skórę przez 30 sekund.
  • Czynność tę powtórzyć, po czym opłukać ręce ciepłą wodą i osuszyć. (W praktyce zaleca się nanieść roztwór na ręce, wcierać 2x przez 30 sekund. Badaniem potwierdzono wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo takiego zabiegu.)

Opis

Produkt
płyn
Pojemność
5 L
Właściwości
dezynfekujące
wirusobójcze

Recenzje

Dodaj recenzję

PRONTECH Płyn do dezynfekcji rąk - Roztwór roboczy 1g/1lt 5L

Środek dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.

Dodaj recenzję

PRZEDPŁATA
Paczkomaty Inpost
10,90 zł
Kurier Inpost
10,99 zł
Poczta Polska
Pocztex Kurier48
10,90 zł
Kurier DPD
11,90 zł
Poczta Polska
List ekonomiczny
7,70 zł
ZA POBRANIEM
Paczkomaty Inpost
13,49 zł
Kurier Inpost
12,99 zł
Poczta Polska
Pocztex Kurier48
13,90 zł
Kurier DPD
14,90 zł

Mogą Cię zainteresować: