Abckosmetyczne.pl - drogeria abckosmetyczne.pl
Jaką maskę wybrać, aby skutecznie chronić się przed wirusami? – Cała prawda o maseczkach ochronnych.
W obliczu pandemii, każdy chce jak najlepiej się zabezpieczyć. Kupujemy zatem wiele preparatów antybakteryjnych, żeli a nawet maseczek ochronnych. Tylko czy wiecie czy się różną od siebie maseczki? I jakie rodzaje można znaleźć na Polskim rynku? tego wszystkiego dowiecie się z naszego artykułu.

Azjatycka pielęgnacja krok po kroku

Opublikowane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (849)
Azjatycka pielęgnacja krok po kroku
Idziesz na swoje wymarzone spotkanie, może nawet randkę… Czekałaś na nie od dawna! Od tygodnia zastanawiasz się, co na siebie włożysz. Szafa ugina się od ubrań, ale biegasz po sklepach i szukasz czegoś nowego. Wszystko wydaje się być gotowe i nagle na dzień przed… twoja twarz odmawia współpracy. Pojawia się wielki pryszcz albo zaczerwienienia, które za wszelką cenę próbujesz zatuszować podkładem i super kryjącym korektorem. Znasz to?

Pielęgnacja włosów latem

Opublikowane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (379)
Pielęgnacja włosów latem
Pielęgnacja włosów latem nie jest łatwa. Włosy latem staja się bardziej suche, łamliwe, częściej się rozdwajają oraz szybciej płowieją. Dlatego właśnie w tym okresie wymagają od nas szczególnej uwagi. Włosy tak jak nasza skóra potrzebuje ochrony przeciwsłonecznej w postaci filtrów UV.

Nakładanie podkładu gąbeczką

Opublikowane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (286)
Nakładanie podkładu gąbeczką
Nakładanie podkładu gąbeczką cieszy się największym uznaniem wśród profesjonalistów. Trwałość podkładu w dużym stopniu zależy od tego czy został dobrze nałożony. Rozprowadzanie podkładu palcami często powoduje jego nierównomierne nałożenie oraz brak trwałości. Zarówno podkład w płynie, pudrze oraz w sztyfcie najlepiej nakładać gąbeczką.

Puder sypki i w kamieniu - który wybrać?

Opublikowane przez      0 Komentarze  Wyświetlenia (229)
Puder sypki i w kamieniu - który wybrać?
Puder występuje zwykle w postaci sypkiej (proszek) oraz sprasowanej (puder w kamieniu). Oba rodzaje mimo podobnej nazwy różnią się przeznaczeniem, sposobem aplikacji, składem i przede wszystkim konsystencją.