Błyszczyki do ust - abcKosmetyczne.pl

Błyszczyki do ust

Aktywne filtry

Błyszczyki do ust

Zastanawiasz się, czy błyszczyki wciąż są w modzie? Zdecydowanie tak! Szybka aplikacja, gwarantowany efekt i ochrona przed wysychaniem - to wszystko sprawia, że kobiety na całym świecie sięgają po błyszczyki do ust każdego dnia. 

Dlaczego warto wybrać błyszczyk do ust? 

Błyszczyk to dobre rozwiązanie, jeżeli zmagasz się z przesuszonymi wargami. W składzie kosmetyku znajdziesz dodatki pielęgnujące takie jak witamina E, gliceryna czy wyciąg z aloesu. Formuła wzmocniona odżywczymi składnikami wygładza, zmiękcza i regeneruje usta. Oprócz działalności pielęgnacyjnej błyszczyk nadaje kolor i sprawia, że usta wydają się pełniejsze i ponętniejsze. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz błyszczyki powiększające usta z dodatkiem chilli czy jadu pszczelego. Składniki skutecznie powiększają usta. 

Jak aplikować błyszczyk? 

Błyszczyk to prawdziwy kosmetyk do zadań specjalnych. Chcesz powiększyć wargi? Nałóż produkt na całą powierzchnię. 

Marzysz o delikatnym rozświetleniu? Aplikuj odrobinę błyszczyku w centrum warg. Zrób to samo, jeżeli chcesz delikatnie rozświetlić matową pomadkę. 

Bezbarwny błyszczyk sprawdzi się, jeżeli chcesz nadać błysku ulubionej pomadce. Nałóż formułę na usta i przekonaj się, jak pełne i miękkie mogą być!