Always - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Always

Chcesz czuć się pewnie każdego dnia? Produkty Always zapewniają wyjątkową ochronę podczas miesiączki. Sięgnij po wysokiej jakości podpaski i artykuły higieniczne. Działaj i żyj pełnią życia każdego dnia. Always będzie przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz specjalnej ochrony. Marka dostarcza niezawodne produkty dla kobiet od ponad 35 lat. Czuj się pewnie podczas miesiączki. Ekspercka wiedza i doświadczenie Always to klucz do niezawodności.

Czuj się komfortowo każdego dnia - Always

Chcesz czuć się pewnie każdego dnia? Produkty Always zapewniają wyjątkową ochronę podczas miesiączki. Sięgnij po wysokiej jakości podpaski i artykuły higieniczne. Działaj i żyj pełnią życia każdego dnia. Always będzie przy Tobie zawsze, kiedy potrzebujesz specjalnej ochrony. Marka dostarcza niezawodne produkty dla kobiet od ponad 35 lat. Czuj się pewnie podczas miesiączki. Ekspercka wiedza i doświadczenie Always to klucz do niezawodności.

Lider wśród produktów higienicznych dla kobiet — Always ze skrzydełkami

Produkty Always odpowiadają na wyjątkowe potrzeby każdej kobiety. Marka wykorzystuje innowacyjne rozwiązania. Efekt? Najlepsze podpaski i wkładki higieniczne na rynku. Czuj się pewnie i komfortowo każdego dnia. Gwarancja niezawodnej ochrony. 

Always ze skrzydełkami zawierają chłonny wkład z systemem InstantDry. Rewolucyjny system wchłania wilgoć i gwarantuje ochronę przed przeciekaniem. Zapomnij o przykrych zapachach. Czuj się świeżo przez cały dzień. Podpaska dopasowuje się do kształtu ciała dzięki systemowi Flex & Fit. Chłonne brzegi kontrolują płyn, który zostaje zatrzymany w podpasce. W ofercie znajdziesz również podpaski Always bez skrzydełek.

Podpaski, wkładki i artykuły higieniczne Always są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Testy dermatologiczne potwierdzają wyjątkową delikatność dla skóry. 

Szeroki asortyment Always - świeżość i ochrona

Szeroki asortyment marki sprawia, że każda kobieta znajdzie produkty dla siebie. 

Always Ultra to podpaski do zadań specjalnych. Zapewniają nawet 100% ochronę przed przeciekaniem. Innowacyjny żel w składzie zatrzymuje wilgoć skutecznie. Podpaski Always Ultra dopasowują się do kształtu ciała po mistrzowsku.

Always Classic to ochrona w klasycznym i sprawdzonym wydaniu. Technologia wchłaniania oparta na celulozie i chłonnych brzegach zapewnia sprawdzoną ochronę. Testy dermatologiczne potwierdzają bezpieczeństwo produktów. Wypróbuj podpaski miękkie jak jedwab. Zyskaj komfort każdego dnia. Wyjątkowa formuła Always Classic neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Podpaski Always noc gwarantują wyjątkową ochronę podczas snu.

Jak stosować podpaski Always? 

Dobierz kształt i rozmiar podpasek do swoich potrzeb. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na intensywność krwawienia, a także porę dnia. Na noc wybierz podpaski dopasowane do funkcjonowania Twojego organizmu w czasie snu. Będziesz zaskoczona, jak produkty Always skutecznie dopasują się do Ciebie. 

Przed użyciem umyj ręce. Wymyj podpaskę z opakowania i przyklej do bielizny. Pamiętaj, żeby mocno przytwierdzić również skrzydełka. Ciesz się gwarantowaną ochroną i komfortem w każdych warunkach. Delikatne produkty są testowane dermatologiczne i bezpieczne dla zdrowia.

Eksperci zalecają wymianę podpaski co 4-8 godzin. Pamiętaj, jednak żeby dopasować czas używania produktów do indywidualnych potrzeb swojego organizmu. Im grubsza podpaska, tym większa ochrona w każdych warunkach. Nie wrzucaj podpasek do toalety.