Biały Jeleń - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Biały Jeleń

Kosmetyki Biały Jeleń 

10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

BIAŁY JELEŃ Mydło w płynie z kozim mlekiem 500ml

Cena 10,49 zł

Od wielu lat kosmetyki Biały Jeleń tworzone są z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Podczas codziennej pielęgnacji wspomagają one oczyszczenie i odnowę delikatnego naskórka. Podobnie jest z mydłem w płynie Biały Jeleń kozie mleko, które powstało dla osób z problemami atopowymi. Specjalnie opracowana receptura nie podrażnia już naruszonej...

BIAŁY JELEŃ Mydło w płynie Kozie mleko 1L

Cena 15,29 zł

Borykasz się z problemami skóry, a jej oczyszczenie jest dla Ciebie bolesne? Mydło Biały Jeleń kozie mleko zostało stworzone z myślą o skórze wrażliwej, ze skłonnością do alergii. Podczas codziennej pielęgnacji wspomaga ono oczyszczenie i odnowę delikatnego naskórka. Jego specjalnie opracowana receptura nie podrażnia już naruszonej skóry.

BIAŁY JELEŃ Mydło w płynie 1L

Cena 14,99 zł

Odpowiednie do codziennej pielęgnacji Biały jeleń mydło w płynie o właściwościach hipoalergicznych. Skutecznie oczyszcza skórę nie podrażniając jej, a jedynie łagodzi wiele dolegliwości. Sprawdzi się podczas pielęgnacji skóry atopowej, wrażliwej, ze skłonnościami do alergii. Bezpieczne dla dzieci oraz dla dorosłych.