Colgate kosmetyki do higieny jamy ustnej - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Colgate

kosmetyki do higieny jamy ustnej Colgate 

8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Colgate szczoteczka classic twarda

Cena 3,99 zł

Marzysz o zdrowym i białym uśmiechu? Myj zęby minimum rano i wieczorem. Postaw na niezawodną szczoteczkę Colgate Classic. Dopasuj poziom twardości do potrzeb. Chcesz usunąć trudne zanieczyszczenia po papierosach albo ciemnych napojach? Zdecyduj się na twardą szczoteczkę do zębów.

COLGATE PASTA MAX WHITE SPARKLE 100ML

Cena 6,99 zł

Biały uśmiech zwiększa pewności siebie. Pasta do zębów Colgate usuwa zabrudzenia i bakterie, wzmacnia i chroni przed próchnicą. Rewolucyjna formuła z kryształkami poleruje i wygładza. Stosuj Colgate Max White regularnie i odzyskaj naturalną biel zębów.  Miętowa formuła gwarantuje świeży oddech. 

COLGATE PASTA MAX WHITE CRYSTALS 100ML

Cena 6,99 zł

Chcesz przywrócić naturalnie biały uśmiech? Stosuj regularnie pastę do zębów Colgate. Usuń przebarwienia i bakterie z jamy ustnej. Rewolucyjna formuła z drobinkami oczyszcza i wzmacnia szkliwo. Pasta Colgate Max White gwarantuje naturalny efekt bez drogich kosmetyków. Przekonaj się, jak subtelna biel rozświetla Twoje zęby. 

COLGATE PASTA MAX FRESH CRYSTALS 100ML

Cena 6,99 zł

Chcesz zatrzymać zdrowy uśmiech? Stosuj regularnie pastę do zębów. Colgate tworzy skuteczne i bezpieczne produkty od lat. Dbaj o higienę jamy ustnej każdego dnia i zachwycaj bielą zębów. Colgate Max Fresh usuwa bakterie i zanieczyszczenia. Zyskaj czyste zęby i świeży oddech w 2 minuty.