Yankee Candle - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Yankee Candle

Jeżeli szukasz najwyżej jakości świec zapachowych, Yankee Candle to wybór dla Ciebie! Światowy lider oferuje długotrwałe i wyraziste zapachy, które otulą Twój dom niepowtarzalnymi zapachami. Energetyzujące zapachy egzotycznych owoców, a może aromatyczne kwiatowe połączenia? Yankee Candle oferuje szeroki wybór zapachów. Z łatwością znajdziesz numer 1 dla siebie! 

Yankee Candle czyli świeczki zapachowe, które rzeczywiście pachną po zapaleniu

Jeżeli szukasz najwyżej jakości świec zapachowych, Yankee Candle to wybór dla Ciebie! Światowy lider oferuje długotrwałe i wyraziste zapachy, które otulą Twój dom niepowtarzalnymi zapachami. Energetyzujące zapachy egzotycznych owoców, a może aromatyczne kwiatowe połączenia? Yankee Candle oferuje szeroki wybór zapachów. Z łatwością znajdziesz numer 1 dla siebie! Postaw na świeczki zapachowe, które rzeczywiście pachną po zapaleniu. A może świece zapachowe na prezent? Sprawdzony i elegancki pomysł na obdarowanie kogoś bliskiego! 

Świeczki zapachowe Yankee Candle 

Czy wiesz, że świece zapachowe Yankee to najbardziej rozpoznawany producent świec na świecie? Wysoka jakość gwarantuje, że zapachy zostaną z Tobą przez wiele godzin. Unikalne połączenia zapachów przywołują wspomnienia i historie. Prawdziwe i wyraziste aromaty zamknięte w trwałych formułach. 

Yankee Candle rodzaje

Produkty dostępne są nie tylko w wielu waraintach zapachowych, ale także w różnych wielkościach. 

Yankee Candle średnia świeca

Czas palenia: 65-75h

Wielkość: 13 x 11 cm

Gramatura: 411g

Yankee Candle duża świeca

Czas palenia: 110-150h

Wielkość: 17 x 11 cm

Gramatura: 623g

Yankee Candle mała świeca

Czas palenia: 20-30h

Wielkość: 9 x 6 cm

Gramatura: 104g

Woski Yankee

Szukasz alternatywy do tradycyjnych świec? Postaw na woski Yankee i poczuj niepowtarzalny zapach w całym pomieszczeniu. Woski zapachowe do kominka albo lampy aromatycznej rozpuszczają się w ciągu wielu godzin. Ciesz się ciepłym i intensywnym zapachem dopasowanym do Twoich potrzeb. 

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie