Oferta specjalna artykułów higienicznych i ochronnych dla szpitali i placówek medycznych

oferta detaliczna abcKosmetyczne

Oferta abcKosmetyczne dla szpitali

Sklep abcKosmetyczne uruchomił specjalną propozycję współpracy dla szpitali i placówek medycznych. Mamy do zaoferowania produkty tj. maseczki jednorazowe, kombinezony ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz wiele innych produktów potrzebnych w czasie panującej epidemii COVID-19.

Aktualny katalog produktów możesz znaleźć tu:

Zobacz katalog produktów ochronnych (klik)

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie współpracy zapraszamy do kontaktu na adres e-mail:

537 168 999

[email protected]

Zapraszamy do współpracy!

oferta abcKosmetyczne dla firm

Jeśli jesteś zainteresowany naszym asortymentem, a jesteś przedsiębiorca i poszukujesz sprawdzonych dostawców, napisz do nas! Stworzymy dla Ciebie specjalną ofertę na produkty ochronne.

+48 574 687 894

[email protected]

Zapraszamy do współpracy!

Black Friday 2020

Jesteś gotowa na największe promocje w roku? Jeszcze nigdy nie mieliśmy aż takich rabatów! Przygotuj się na Black Friday 2020, który specjalnie dla Ciebie zamieniamy w Black Week. Korzystaj z promocji na kosmetyki przez cały tydzień. Startujemy już 23 listopada!

Black Friday – kosmetyki na abcKosmetyczne.pl

Wyobraź sobie bestsellerowe kosmetyki w cenach, które nie rujnują Twojego portfela. Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone produkty do makijażu i pielęgnacji całego ciała. Black Friday 2020 to najlepsza okazja na uzupełnienie kosmetycznych zapasów. Lubisz testować nowości? Sprawdź ofertę Black Friday kosmetyki na abcKosmetyczne.pl i wypróbuj zupełnie nowe produkty!

Bezpieczne, tanie i wygodne zakupy na Black Friday. Kosmetyki największych marek dostępne na abcKosmetyczne.pl

Black Friday - co to za święto?

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w ciągu roku. Amerykańskie święto na stałe wpisało się w zakupowy kalendarz również w Polsce. Piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych to idealny moment na rozpoczęcie sezonu świątecznych zakupów.

Szukasz kosmetycznych nowości i bestsellerów w najniższych cenach? Bądź czujna! Promocje na Black Friday to najlepsza okazja na tanie zakupy.

Black Friday - kiedy?

Black Friday 2020 wypada w Polsce 27 listopada.

Black Week - Pielęgnacja
Black Week na abcKosmetyczne.pl

Jeden dzień to zdecydowanie za mało na wybór najlepszych kosmetyków. Specjalnie dla Ciebie zamieniamy Black Friday w Black Week! Co to oznacza? Black Friday promocje przez cały tydzień. Startujemy 23 listopada. Kupuj bezpiecznie, tanio i bez wychodzenia z domu. Nie przegap najkorzystniejszej okazji na zakupy w ciągu całego roku!

Black Week - Włosy
Cyber Monday 2020 – drogeria internetowa abcKosmetyczne.pl

Promocje nie kończą się na Black Friday 2020. Mamy dla Ciebie kolejną porcję rabatów na kosmetyki już 30 listopada. Cyber Monday to dzień wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych. Niepowtarzalne święto drogerii internetowej abcKosmetyczne.pl

Jeszcze więcej promocji, jeszcze więcej wyjątkowych ofert, jeszcze więcej nowych kosmetyków w najlepszych cenach na Cyber Monday 2020. Dołącz do nas 30 listopada!