Produkty do domu - abcKosmetyczne.pl

Produkty do domu

153 produktów.

Pokazano 1-48 z 153 pozycji

Aktywne filtry

Produkty do domu pozwolą Ci zachować czystość i czuć się dobrze we własnej przestrzeni. Wysokiej jakości profesjonalne środki do sprzątania to przyjemne i skuteczne sprzątanie w każdych warunkach. Wykonuj codzienne obowiązki z łatwością. Wypróbuj środki czyszczące największych światowych marek - Ajax, Cillit albo Cilf. Wspierasz polskich przedsiębiorców? Sprawdź ofertę profesjonalnych środków do sprzątania Yope. 

Środki czystości potrzebne w domu

Usuń zanieczyszczenia z chemią do sprzątania domu. Sięgnij po uniwersalne środki, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu albo przeznaczone do określonych pomieszczeń. Specjalne środki czyszczące do łazienki pomogą Ci usunąć kamień i osady z mydła, które gromadzą się każdego dnia. Masz dość zabrudzeń z tłuszczu w kuchni? Postaw na odpowiednie preparaty i zapomnij o brudnych plamach raz na zawsze. Formuły dobrych środków do sprzątania zapewniają przyjemne sprzątanie bez szorowania. 

Oszczędź czas i pieniądze, wybierz profesjonalne środki do sprzątania. Ciesz się czystością każdego dnia.  

Tabletki do zmywarki

Używasz zmywarki? Sprawdź ofertę na wysokiej jakości tabletki do zmywarki. Zapomnij o domywaniu szklanek i talerzy. Dobre tabletki albo kapsułki rozpuszczają zabrudzenia i nabłyszczają naczynia. Zmywasz ręcznie? Wypróbuj wysoce skoncentrowane płyny do zmywania naczyń.  Przyjemny zapach, który unosi się nad zlewem i skuteczne działanie to klucz do sukcesu. 

Chemia do sprzątania domu

W ofercie znajdziesz również: kapsułki do prania, kostki toaletowe, płyny do WC, zapachy do domu, odświeżacze powietrza, a nawet świece zapachowe.