SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu
SEMILAC MAŁA GĄBKA DO MAKIJAŻU BEAUTY SPONGE - 1

SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

14,98 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Zamów w ciągu 03h 24m 10s a wyślemy jeszcze dzisiaj!
Dostawa w 24h!
  • SEMILAC MAŁA GĄBKA DO MAKIJAŻU BEAUTY SPONGE - 1

Semilac Mini Beauty Sponge o kształcie mniejszej łezki to gąbeczka, którą można stosować zarówno do makijażu, jak i manicure. W świecie makijażu - ułatwi rozprowadzanie kosmetyków o kremowej konsystencji na twarzy, a w przypadku manicure - jej niewielki kształt sprawdzi się w stylizacji paznokci metodą ombre.

Zaostrzony kształt Semilac Mini Beauty Sponge precyzyjnie rozprowadzi kosmetyk w trudno dostępnych miejscach, np. w okolicach oczu. Gąbeczka sprawdzi się podczas aplikacji np. korektora i pozwoli ukryć niedoskonałości cery. Nie tworzy plam i smug, zapewniając dobre rozprowadzenie produktu.

Odpowiednia miękkość naszej mini gąbeczki sprawia, że aplikacja kosmetyków z pomocą Semilac Mini Beauty Sponge jest prosta i przyjemna.

W manicure, Semilac Mini Beauty Sponge jest pomocna przy stylizacji ombre. Dzięki niej, można wykonać precyzyjne cieniowanie, które jest niezwykle istotne przy trendzie ombre.

Nie należy stosować zamiennie 1 gąbeczki do makijażu i stylizacji paznokci! Decydując się na jedno z rekomendowanych przeznaczeń tylko w taki sposób powinno się używać produktu.

Gąbeczka Semilac posiada modny, różowy kolor, a tuba w której zamknęliśmy Semilac Beauty Sponge, to dobre rozwiązanie do jej przechowywania.

Opis

Produkt
gąbka
Kolor
różowy
Przeznaczenie
do twarzy

Recenzje

Dodaj recenzję

SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

Dodaj recenzję

Mogą Cię zainteresować: