SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu
  SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

  SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

  14,98 zł
  Brutto

  Ilość
  Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  Dostawa w 24h!
  • SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

  Semilac Mini Beauty Sponge o kształcie mniejszej łezki to gąbeczka, którą można stosować zarówno do makijażu, jak i manicure. W świecie makijażu - ułatwi rozprowadzanie kosmetyków o kremowej konsystencji na twarzy, a w przypadku manicure - jej niewielki kształt sprawdzi się w stylizacji paznokci metodą ombre.

  Zaostrzony kształt Semilac Mini Beauty Sponge precyzyjnie rozprowadzi kosmetyk w trudno dostępnych miejscach, np. w okolicach oczu. Gąbeczka sprawdzi się podczas aplikacji np. korektora i pozwoli ukryć niedoskonałości cery. Nie tworzy plam i smug, zapewniając dobre rozprowadzenie produktu.

  Odpowiednia miękkość naszej mini gąbeczki sprawia, że aplikacja kosmetyków z pomocą Semilac Mini Beauty Sponge jest prosta i przyjemna.

  W manicure, Semilac Mini Beauty Sponge jest pomocna przy stylizacji ombre. Dzięki niej, można wykonać precyzyjne cieniowanie, które jest niezwykle istotne przy trendzie ombre.

  Nie należy stosować zamiennie 1 gąbeczki do makijażu i stylizacji paznokci! Decydując się na jedno z rekomendowanych przeznaczeń tylko w taki sposób powinno się używać produktu.

  Gąbeczka Semilac posiada modny, różowy kolor, a tuba w której zamknęliśmy Semilac Beauty Sponge, to dobre rozwiązanie do jej przechowywania.

  Opis

  Produkt
  gąbka
  Kolor
  różowy
  Przeznaczenie
  do twarzy

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  SEMILAC Beauty Sponge - mała gąbka do makijażu

  Dodaj recenzję

  Mogą Cię zainteresować: