ECOCERA Medi Płyn do dezynfekcji 200ml
ECOCERA MediPłyn do dezynfekcji 200ml - 1

ECOCERA Medi Płyn do dezynfekcji 200ml

29,99 zł
Brutto

Preparat do mycia i dezynfekcji dla przemysłu spożywczego, gastronomii i do użytku w gospodarstwach domowych, przeznaczony do urządzeń i powierzchni, w tym mających kontakt z żywnością.

Ilość
Dostępny w naszym magazynie

Zamów w ciągu 04h 39m 59s a wyślemy jeszcze dzisiaj!
Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • ECOCERA MediPłyn do dezynfekcji 200ml - 1

Wegański MEDIPŁYN dezynfekujący ECOCERA to profesjonalny preparat służący do oczyszczania i dezynfekcji urządzeń oraz powierzchni. Środek o silnym działaniu antybakteryjnym i antygrzybicznym mający zastosowanie w gastronomi, gospodarstwach domowych oraz w przemyśle spożywczym. Zawarty w preparacie kwas salicylowy znany jest z silnych właściwości odkażających. Kwas mlekowy hamuje i uniemożliwia rozwój drobnoustrojów chorobotwórczych, a poprzez obniżenie pH tworzy niekorzystne warunki dla rozwoju bakterii. Gliceryna chroni skórę dłoni przed wysuszeniem. Surfaktant z kapusty jest naturalnym detergentem, który poprzez obniżenie napięcia powierzchniowego cieczy efektywnie myje i czyści. Surfaktanty znane są ze swoich właściwości antyseptycznych – zapobiegają namnażaniu się mikroorganizmów. MEDIPŁYN dezynfekujący ECOCERA to bezpieczny preparat o bardzo wysokiej skuteczności.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7694/19

Sposób użycia:
Preparat gotowy do użycia, nie rozcieńczać. Usunąć znaczące zanieczyszczenia z mytych i dezynfekowanych powierzchni, nanieść preparat na powierzchnię metodą natryskową, gąbką lub ściereczką, pozostawić na 15 minut po czym usunąć roztwór przy pomocy ściereczki lub gąbki, miejsca mocno zabrudzone szorować, następnie spłukać wodą zdatną do picia.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

PIERWSZA POMOC:

  • Skażenie drogami oddechowymi: wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić spokój, chronić przed utratą ciepła, skonsultować się z lekarzem.
  • Skażenie skóry: przemyć dużą ilością wody z mydłem, w przypadku wystąpienia nieustępujących dolegliwości skonsultować się z lekarzem, zapewnić dostępność karty charakterystyki.
  • Skażenie oczu: usunąć szkła kontaktowe, natychmiast przemyć dużą ilością wody przez minimum 15 minut przy otwartych powiekach, skonsultować się z lekarzem, zapewnić dostępność karty charakterystyki.
  • Spożycie: wypłukać usta wodą, wypić dużą ilość wody, nie wywoływać wymiotów, zwrócić się o pomoc lekarską.

TELEFONY ALARMOWE:
Krajowe Centrum Toksykologiczne:
tel. +48 42 631 47 24
Centrum Informacji Toksykologicznej:
tel. +48 22 618 77 10

Opis

Produkt
płyn
Pojemność
200 ml
Właściwości
dezynfekujące
<5% niejonowe związki powierzchniowo czynne. Substancja czynna: 20g/kg kwas salicylowy.

Recenzje

Dodaj recenzję

ECOCERA Medi Płyn do dezynfekcji 200ml

Preparat do mycia i dezynfekcji dla przemysłu spożywczego, gastronomii i do użytku w gospodarstwach domowych, przeznaczony do urządzeń i powierzchni, w tym mających kontakt z żywnością.

Dodaj recenzję

Mogą Cię zainteresować: