PRONTECH Roztwór roboczy 1g/1l dezynfekcja rąk 5L
  • Promocja
PRONTECH Roztwór roboczy 1g/1l dezynfekcja rąk 5L

PRONTECH Roztwór roboczy 1g/1l dezynfekcja rąk 5L

139,00 zł
109,00 zł Zniżka 30,00 zł
Brutto

Środek dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zamów w ciągu 06h 05m 30s a wyślemy jeszcze dzisiaj!
Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • PRONTECH Roztwór roboczy 1g/1l dezynfekcja rąk 5L

PRONTECH TM to środek dezynfekcyjny posiadający właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest higienicznej dezynfekcji rąk i skóry. Wyrób bezalkoholowy, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnego zapachu. Składnikiem czynnym jest alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg]. Najważniejsze cechy roztworu to bezpieczeństwo i wysoka skuteczność. PRONTECH TM przeszedł szczegółowe badania dermatologiczne na grupie osób ze skłonnościami do alergii skórnych.Produkt biobójczy, skutecznie zabijającym mikroorganizmy poprzez fizyczne i chemiczne zakłócanie ich metabolizmu. Co więcej, nie pozwala mikroorganizmom na budowanie oporności. Powoduje nieodwracalne uszkodzenie otoczki kapsydowej poprzez denaturację białek. Nieodwracalnie uszkadza mikroorganizmy chorobotwórcze. Produkt jest bardzo stabilny z trwałym działaniem resztkowym nawet w obecności materii organicznej. PRONTECH TM rozbija napięcie powierzchniowe wody, umożliwiając jej penetrację do małych porów i szczelin powierzchni w celu dokładnej i całkowitej dezynfekcji.

  • Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3944/10 z dnia 19.01.2010. Numer serii: 032020. Produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka oraz dla środowiska
  • PRONTECH TM to roztwór roboczy 1g / 1 litr przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk i skóry z przeznaczeniem jako środek dezynfekcyjny do rąk i skóry, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • PRONTECH został przetestowany na surogacie świńskiego koronawirusa COVID-19, wykazując skuteczność w stosunku do COVID-19 przy dawce praktycznej 500 ppm, czyli 1 g/litr wody.
  • Substancje czynne: Alkil (C12-18) chlorku dimetylobenzyloamonu [zaw. 400 g/kg] < 1%. Produkt gotowy do użycia. Bezbarwny, bezwonny, nie zawiera alkoholu, najlepiej korzystać z użyciem dozownika np. na mydło. Produkt przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

  • Zanurzyć dłonie w roztworze.
  • Płyn wcierać w skórę przez 30 sekund.
  • Czynność tę powtórzyć, po czym opłukać ręce ciepłą wodą i osuszyć. (W praktyce zaleca się nanieść roztwór na ręce, wcierać 2x przez 30 sekund. Badaniem potwierdzono wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo takiego zabiegu.)

Opis

Produkt
płyn
Pojemność
5 L
Właściwości
dezynfekujące
wirusobójcze

Recenzje

Dodaj recenzję

PRONTECH Roztwór roboczy 1g/1l dezynfekcja rąk 5L

Środek dezynfekcyjny, posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk.

Dodaj recenzję

Mogą Cię zainteresować: