Lakiery hybrydowe - abcKosmetyczne.pl

Lakiery hybrydowe

Aktywne filtry

Lakiery hybrydowe - trwały manicure bez poprawek

Szukasz lakieru do paznokci, który utrzyma się na płytce przez kilka tygodni? Lakiery hybrydowe to rozwiązanie dla Ciebie. Trwały manicure odporny na zniszczenia pozwoli Ci cieszyć się pięknymi paznokciami bez odprysków. Stwórz profesjonalną stylizację w swoim domu. Jakie lakiery hybrydowe wybrać? Dowiedz się więcej!

Lakier hybrydowy - co to jest

Polimerowa odmiana klasycznego lakieru do paznokci zapewnia trwałość i intensywną barwę dzięki maksymalnej zawartości pigmentów w składzie bez dodatku rozpuszczalników w składzie. Proces utwardzania polega na transformacji formuły płynnej w stałą dzięki katalizatorom stymulowanych światłem lampy UV lub LED. 

Jak nałożyć lakier hybrydowy na paznokcie

Chcesz stworzyć trwałą stylizację manicure hybrydowym? Pamiętaj o kilku prostych krokach, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi paznokciami przez kilka tygodni. 

Chociaż stylizacja z użyciem lampy UV/LED może wydawać się czasochłonna, będziesz zaskoczona trwałością efektu bez skazy. Technika wykonywania manicure wymaga zastosowania kilku podstawowych kroków. 

1. Przygotuj płytkę - oczyść, nadaj odpowiedni kształt, użyj bloku polerskiego do matowienia, odsuń skórki, przemyj wacikiem nasączonym cleanerem 

2. Nałóż i utwardź bazę  w lampie 

3. Nałóż kolor i utwardź w lampie

4. W razie konieczności powtórz aplikację koloru

5. Nałóż top i utwardź w lampie

Semilac lakiery

W naszej ofercie znajdziesz kolorowe produkty Semilac. Lakiery pozwolą Ci stworzyć wymarzony manicure lub pedicure bez wychodzenia z domu. Wybierz spośród kolorów dostępnych w naszej bazie i daj się zaskoczyć niepowtarzalną jakością. Jeżeli lubisz szybkie i funkcjonalne produkty, sprawdź wersję 5w1. Pokochasz innowacyjną formułę szybciej niż myślisz. Lakiery hybrydowe Semilac sprawdzą się bez względu na okazję.