UNIMIL Skyn Elite prezerwatywy 3szt.
  UNIMIL Skyn Elite prezerwatywy 3szt.

  UNIMIL Skyn Elite prezerwatywy 3szt.

  10,53 zł
  Brutto

  Ultracienkie i delikatne.

  Ilość
  Dostępny w naszym magazynie

  Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • UNIMIL Skyn Elite prezerwatywy 3szt.

  Nowa generacja prezerwatyw. To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To najnowsza technologia, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Nasz materiał SKYNFEEL™ jest tak delikatny i wygodny, że zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz odczucia. Trzymasz w ręku bilet do świata wyjątkowych doznań, który pozwoli wam obojgu poczuć wszystko. To nie jest zwykła paczka prezerwatyw. To jakby nie mieć nic na sobie.

  • Poczuj wszystko
  • Prosty kształt, ze zbiorniczkiem
  • Delikatny i wyjątkowo długotrwały środek nawilżający
  • Ultracienkie i delikatne prezerwatywy Skyn® Elite zapewniają jeszcze bardziej naturalne doznania, wprowadzając nowy poziom odczucia "to jakby nie mieć nic na sobie"
  • Wytrzymałość najlepszego lateksu
  • Naturalny kolor
  • Szerokość 53mm

  Prezerwatywa zabezpiecza przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ponadto prezerwatywy Unimil mogą też dodać pikanterii współżyciu i pozwolą odkryć nowe doznania. Prezerwatywa jest jedynym środkiem zapobiegającym zakażeniu chorobami przenoszonymi drogą płciową i HIV. Zaleca się jej stosowanie podczas każdego stosunku płciowego z penetracją. Ryzyko przeniesienia wirusa HIV w trakcie zbliżenia analnego jest mniejsze, lecz mimo to zaleca się stosowanie prezerwatywy.

  • Prezerwatywa chroni kobiety przed rakiem szyjki macicy.
  • Prezerwatywa sprawia, że współżycie jest zdrowsze i bardziej higieniczne.
  • Prezerwatywa może zapobiegać niechcianej ciąży.
  • Zalecane jest stosowanie prezerwatyw podczas stosunków płciowych odbywanych z jednym lub wieloma nowymi partnerami luz z regularnym partnerem, którego nie jesteśmy pewni.

  Sposób użycia:

  1. Krok - Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę, aby jej nie uszkodzić przy rozrywaniu opakowania.
  2. Krok - Prezerwatywy należy założyć na penisa w stanie erekcji, przed jakimkolwiek kontaktem narządów płciowych partnerów. Tylko prawidłowe założenie pomoże uniknąć niepożądanej ciąży i zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywę należy umieścić na czubku penisa, rulonikiem na zewnątrz.
  3. Krok - Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić zbiorniczek prezerwatywy w taki sposób, aby zapobiec dostaniu się powietrza do jej wnętrza - pozostawienie powietrza w prezerwatywie może spowodować jej pęknięcie. Drugą ręką nałożyć prezerwatywę na członek w stanie wzwodu. Prezerwatywa nie powinna ściśle przylegać do szczytu członka - należy pozostawić do 2 cm wolnego miejsca, następnie rozwinąć rulonik aż do nasady penisa.
  4. Krok - Bezpośrednio po wytrysku nasienia ostrożnie wycofać penisa, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie. Po stosunku należy unikać kontaktu z pochwą zarówno zużytej prezerwatywy jak i penisa, aby nie dopuścić do przedostania się spermy. Zużytą prezerwatywę należy zawinąć w papier i wyrzucić do śmieci ( nie do toalety)

  Nigdy nie używaj tej samej prezerwatywy dwa razy, nawet w przypadku następujących po sobie stosunków.

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  UNIMIL Skyn Elite prezerwatywy 3szt.

  Ultracienkie i delikatne.

  Dodaj recenzję