Konturówki - abcKosmetyczne.pl

Konturówki

31 produktów.

Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Aktywne filtry

GR Dream Lips kredka do ust 532

Cena 7,99 zł

Utrwal ulubioną szminkę w kilka sekund. Kredka do ust  Golden Rose Dream Lips Lipliner 532 zapewnia perfekcyjne i naturalne usta. Zaakcentuj kontur -  powiększ lub zmniejsz optycznie. Miękka formuła i wyjątkowa pigmentacja to trwała i wygodna aplikacja. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów. 

GOLDEN ROSE Dream Lips kredka do ust 533

Cena 7,99 zł

Ulubiona szminka znika z ust po godzinie? Odkryj hitową konturówkę! Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 533 podkreśli zarys ust wzorowo! Wydobądź niepowtarzalny i naturalnie piękny kształt ust. Miękka formuła to gwarancja szybkiej aplikacji. Wyjątkowa pigmentacja w kolorze o jakim marzysz. Wybierz spośród ponad 30 odcieni!  

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 524

Cena 7,99 zł

Podkreśl kontur i ciesz się pełnymi ustami przez wiele godzin. Trwała kredka do ust Golden Rose Dream Lips 524 nie zmazuje się nawet podczas jedzenia i picia. Popularna konturówka, którą pokochały kobiety. Drogie zabiegi i godziny u kosmetyczki to przeszłość. Głęboki kolor przez wiele godzin. Wygodna aplikacja. Ponad 30 kolorów do wyboru dla Ciebie. 

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 526

Cena 7,99 zł

Jak mieć piękne usta bez zabiegów? Rewolucyjna formuła kultowej marki Golden Rose. Trwała kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 526 współgra z każdą szminkę. Podkreśl kształt ust i zyskaj trwały efekt. Zapomnij o poprawkach i ścieraniu się. Poznaj swoje usta od nowa. Ponad 30 kolorów do wyboru. Znajdź idealny! 

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 527

Cena 7,99 zł

Pełne usta bez zabiegów? Precyzyjny makijaż ust sprawi, że zyskasz olśniewające usta. Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 527 podkreśla kształt ust natychmiast i wydobywa naturalne piękno. Będziesz w szoku jak niesamowite masz usta. Łatwa aplikacja dzięki miękkiej formule. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów!

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 530

Cena 7,99 zł

Chcesz mieć piękne i naturalne usta bez zabiegów? Szminka zmazuje się błyskawicznie? Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 530 zapewnia olśniewający makijaż ust. Zaznacz kształt i wyrównaj kolor ust w kilka minut. Miękka formuła pozwoli Ci szybką i precyzyjną aplikację. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów!

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 501

Cena 7,99 zł

Jak poprawić wygląd ust bez drogich zabiegów? Słabo widoczna linia ust to bolączka wielu kobiet. Konturówka do ust sprawi, że powiększysz albo zmniejszysz kształt ust błyskawicznie. Zapomnij o drogich zabiegach u kosmetyczki. Popraw wygląd ust bez trudu. Nieziemski efekt gwarantowany! Kredka do ust Golden Rose to 32 kolory do wyboru.