GLOV Moon Pads
  GLOV Moon Pads waciki wielorazowe

  GLOV Moon Pads waciki wielorazowe

  29,90 zł
  Brutto

  Ilość
  Dostępny

  Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • GLOV Moon Pads waciki wielorazowe
  • GLOV Moon Pads waciki wielorazowe

  Waciki wielorazowe GLOV Moon Pads

  Bądź less waste – ogranicz produkcję odpadów! 

  Co warto wiedzieć o wielorazowych wacikach kosmetycznych?

  Masz dość wacików kosmetycznych, które skutecznie wypełniają Twój łazienkowy kosz, pocierają skórę i drenują portfel? Wybierz delikatne płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku o poręcznym rozmiarze.GLOV Moon Pads to zestaw 5 wielorazowych wacików, dzięki którym ograniczysz produkcję odpadów w domowym gospodarstwie - zamiast 400 wacików bawełnianych zużyjesz tylko 5! GLOV Moon Pads nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz barwników, są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, nawet dla wrażliwej i skłonnej do alergii. Rekomendujemy wymianę produktu dopiero po 3 miesiącach codziennego używania. 

  Krok po kroku - jak używać wielorazowych wacików?

  Nasącz wacik ciepłą wodą lub ulubionym produktem do demakijażu, np. olejkiem. Na kilka sekund przyłóż do powierzchni twarzy, na której chcesz wykonać demakijaż - woda lub inny produkt rozpuszczą kosmetyki. Delikatnym ruchem zbierz pozostałości po makijażu. Po użyciu przepierz z użyciem bieżącej wody i mydełka Magnet Cleanser, szarego mydła w kostce lub upierz w pralce. 

  Informacje dodatkowe

  Produkt został zarejestrowany przez organizację Vegan Society jako wegański - w składzie nie zawiera materiałów pochodzenia odzwierzęcego i nie jest testowany na zwierzętach. Można prać w pralce w temp. maks. 30 stopni, bez dodatku środka zmiękczającego. 

  Skład

  100% poliester.

  Opis

  Produkt
  waciki
  Przeznaczenie
  do twarzy
  Nowość

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  GLOV Moon Pads waciki wielorazowe

  Dodaj recenzję

  Mogą Cię zainteresować: