Kredki do brwi - abcKosmetyczne.pl

Kredki do brwi

Aktywne filtry

Kredki do brwi 

Brwi stanowią ramę dla oczu. Chcesz podkreślić spojrzenie i nadać mu niepowtarzalnej głębi? Poznaj dobre kredki do brwi światowych producentów, które podkreślą rysy całej twarzy. Będziesz zaskoczona, jak piękne mogą być Twoje brwi! W ofercie znajdziesz kredki do brwi Maybelline, Rimmel, Eveline czy Bourjois. Postaw na marki przetestowane przez kobiety na całym świecie. 

Kredka do oczu - must have w makijażu brwi 

Dobra kredka do brwi to szybki, wygodny i sprawdzony sposób na podkreślenie włosków. Sprawdzi się bez względu na doświadczenie w makijażu. Kredki nie wymagają precyzji i bardzo trudno popełnić makijażowy błąd. Postaw na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. 

Wybierzasz kredkę do oczu? Zwróć uwagę na kolor i odcień. Zdecyduj się na produkt w kolorze ciemniejszym o ton lub dwa od Twoich naturalnych brwi. 

Wodoodporna kredka do brwi to idealne rozwiązanie, kiedy wybierasz się na basen, ale sprawdzi się również... w górący letni dzień. Dobra kredka zostaje na swoim miejscu pomimo kontaktu z wodą. A może lubisz kompleksowe rozwiązania? Kredka do brwi ze szczoteczką to dwa w jednym - formuła kredki wzmocni i podkreśli włoski oraz szczoteczka, która pozwoli Ci nadać brwiom wymarzony kształt.