Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml - 1

Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml

16,99 zł
Brutto

Naturalny Balsam do ciała arganowy – nawilżający, odżywiający

Ilość
Dostępny w naszym magazynie

Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml - 1
  • Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml - 2
  • Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml - 3
  • Nacomi Balsam do ciała z olejem arganowym 150ml - 4

Aktywny styl życia, kapryśna, zmienna pogoda i stres obecny w życiu każdego z nas nie wpływa dobrze na stan skóry. Jeśli do tego dodamy drobne dietetyczne grzeszki – mamy gotowy przepis na przesuszoną, przedwcześnie starzejącą się i niezbyt jędrną skórę ze skłonnościami cellulitu. Jedyną nadzieją na odzyskanie elastycznej, doskonale odżywionej i odpornej na działanie czynników zewnętrznych skóry jest regularna, intensywna pielęgnacja kosmetykami opartymi na naturalnych składnikach. Bogactwo wartościowych witamin, minerałów i substancji aktywnie wspomagających regenerację jest jedyną skuteczną bronią w walce o młodą i jędrną sylwetkę. Jak cudownie byłoby na dłużej zachować doskonale nawilżoną, rozświetloną skórę – najpiękniejszą ozdobę każdej kobiety…

Co to jest?

Naturalny balsam do ciała Nacomi stworzony jest z myślą o świadomych kobietach dbających o wysoką jakość stosowanych przez siebie kosmetyków. Prosty, naturalny skład pełen wartościowych surowców – olejku arganowego, masła Shea i oleju kokosowego, pomaga perfekcyjnie dbać o skórę. Stosowanie naturalnych kosmetyków wolnych od szkodliwych konserwantów i parabenów daje doskonałe, trwałe efekty w postaci jędrnej, świetnie nawilżonej i odpornej skóry.

Ciekawostki:

Kosmetyki nieodpowiedniej jakości, o składzie pełnym sztucznych, chemicznych dodatków, konserwantów i barwników, powodują opłakane skutki. Często juz kilka lat stosowania takich produktów owocuje permanentnie przesuszoną, wrażliwą, skłonną do reakcji alergicznych skórą. Te skutki na szczęście można znacznie ograniczyć lub nawet zupełnie wyeliminować, regularnie stosując kosmetyki naturalne, oparte na tradycyjnych, cenionych od setek lat olejkach i ekstraktach roślinnych. Nacomi jest polskim producentem kosmetyków, bazujących tylko na wartościowych, naturalnych składnikach mających zbawienny wpływ na skórę.

Główne składniki: Olej arganowy, Masło shea, Olej kokosowy