Pomadki do ust - abcKosmetyczne.pl

Pomadki do ust

Aktywne filtry

Pomadki do ust

Szukasz pomadki do ust, która przetrwa cały dzień? Zależy Ci na intensywnym kolorze bez wysuszania? Sprawdź trwałe pomadki największych marek. Wybierz kolor i formułę dla siebie. Przekonaj się, jak idealnie mogą być Twoje usta dzięki sprawdzonym i niezawodnym produktom. 

W ofercie znajdziesz matowe pomadki w płynie z wygodnym aplikatorem, pomadki w sztyfcie oraz pomadki w klasycznej formule. 

Podkreślone usta pozwolą Ci czuć się pewnie przez cały dzień. Sięgnij po klasyczny atrybut kobiecości i przekonaj się, jak pomalowane usta mogą poprawić Twój dzień. 

Jaki kolor wybrać? Makijażowe trendy pozwalają na ekseprymenty. Jeżeli cenisz klasyczne rozwiązania, dobierz kolor do typu urody. W połączeniu z jasną cerą i chłodnym wariantem urody sprawdzą się barwy z niebieskim pigmentem. Masz wrażenie, że opis pasuje do Ciebie? Sprawdź MAC Lipstick Chilli. Dla kobiet w ciepłym typie urody sprawdzą się szminki w odcieniach maliny czy pomarańczy, jak na przykład Maybelline Matte Ink Poet. 

Jak malować usta pomadką? 

Przed aplikacją pomadki wykonaj peeling ust, to sprawi, że kosmetyk utrzyma się na swoim miejscu dłużej. Unikniesz również nieestetycznych skórek i podrażnień. 

Gotowa? 

Obrysuj kształt warg konturówką do ust w kolorze pomadki. Nałóż szminkę bez wychodzenia poza kontur. Jeżeli masz problem z dokładną aplikacją, wybierz pędzelek. Delikatny i precyzyjny kształt ułatwi makijaż ust. Aplikujesz matową pomadkę? Nałóż jedną warstwę i poczekaj aż wyschnie. Jeżeli chcesz wzmocnić efekt, nanieś kolejną.