Pomady do brwi - abcKosmetyczne.pl

Pomady do brwi

Aktywne filtry

Pomady do brwi

Wizażystki od kilku sezonów sięgają po pomady do brwi. Nic dziwnego! Produkt o konsystencji wosku pozwala podkreślić brwi i nadać im wyrazisty charakter. Dobre pomady do brwi dodają charakteru całej twarzy. 

Dobre pomady do brwi - charakterystyka 

Gęsta i mocno napigmentowana konsystencja pomady do brwi to klucz do idealnego makijażu brwi. Precyzyjnie podkreśla łuki brwiowe, wzmacnia kolor i uzupełnia przestszenie pomiędzy włoskami. Pomadka do brwi sprawdzi się do ujarzmienia, nawet najbardziej niepokornych włosków. Ciesz się idealnym efektem przez cały dzień. 

Malowanie brwi pomadą jest bardzo proste, ale wymaga odpowiedniej techniki. 

Jak używać pomady do brwi?

Wybierz sztywny pędzelek ze ściętym włosiem, który pozwoli Ci na precyzyjną aplikację pomady do brwi. Wyrysujesz łuki brwiowe, uzupełnisz ubytki i nadasz brwiom wymarzony kształt. 

Pamiętaj, żeby przed aplikacją pomady wyregulować brwi - najlepiej z pomocą doświadczonej kosmetyczki. Naturalny efekt z lekko zmierzwionymi i gęstymi włoskami to hit sezonu od wielu lat. 

Nałóż odrobinę pomady i podkreśl cienką kreską dolną część łuku. Zaznacz górny łuk - zacznij od 2/3 długości. Wypełnij przestrzeń pomiędzy łukami. Stopniuj krycie - nałóż najwięcej pomady na końcach.

Malowanie brwi pomadą to łatwy spoób na piękne i idealnie podkreślone włoski.