Szampony Dove - szampon do włosów - abcKosmetyczne.pl
Dove Szampon do włosów suchych i normalnych 250ml - 1

DOVE Szampon Daily Moisture 250ml

7,99 zł
Brutto

Unikalna formuła nawilżająca Pro-Moisture Complex wygładza i stopniowo odżywia włosy od środka, dzięki czemuz każdym myciem stają się coraz zdrowsze.

Ilość
Dostępny w naszym magazynie

Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • Dove Szampon do włosów suchych i normalnych 250ml - 1

• Pomaga chronić normalne włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

• Odżywia włosy i sprawia, że są bardziej miękkie i 5x bardziej gładkie*

• Włosy są jedwabiste w dotyku i łatwo się układają

• Stopniowo odżywia włosy, dzięki czemu z czasem stają są zdrowsze • Wykorzystuje formułę Pro-Moisture Complex

• Nadaje się do codziennego użytku

Codzienna pielęgnacja, stylizacja i ekspozycja na słońce, to tylko niektóre z elementów, które przyczyniają się do codziennego niszczenia naszych włosów. Jednak uzyskanie jedwabistych włosów może nie być tak trudne, jak się wydaje: czy wiesz, że odpowiedni szampon nawilżający będzie chronić włosy, i sprawi, że staną się miękkie i będą się łatwo układać każdego dnia? Stworzyliśmy Dove Nutritive Solutions Daily Moisture szampon do włosów suchych, aby pomóc je nawilżać, odżywiać i chronić, nadając im miękkość i 5x większą gładkość** już po pierwszym myciu. Unikalna formuła nawilżająca Pro-Moisture Complex wygładza i stopniowo odżywia włosy od środka, dzięki czemu każdym myciem stają się coraz zdrowsze. Nanieś szampon do włosów suchych Dove Nutritive Solutions Daily Moisture na wilgotne włosy, spień i spłucz. Dla lepszego efektu użyj następnie Dove Nutritive Solutions Daily Moisture Odżywki do włosów suchych.

* Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z Dove Nutritive Solutions Daily Moisture Odżywka do włosów suchych

** Po użyciu szamponu i odżywki Dove Nutritive Solutions Daily Moisture w porównaniu z szamponem bez składników kondycjonujących

Recenzje

Dodaj recenzję

DOVE Szampon Daily Moisture 250ml

Unikalna formuła nawilżająca Pro-Moisture Complex wygładza i stopniowo odżywia włosy od środka, dzięki czemuz każdym myciem stają się coraz zdrowsze.

Dodaj recenzję

Mogą Cię zainteresować: