Loreal Bambi - abcKosmetyczne.pl
  LOREAL BAMBI EYE FALSE LASH

  LOREAL BAMBI EYE FALSE LASH

  24,99 zł
  Brutto

  Chcesz zyskać naturalnie podkreślone rzęsy? Loreal Bambi wywoła efekt Bambi czyli długie i gęste rzęsy. Silikonowa szczoteczka rozdziela precyzyjnie wszystkie włoski. Trwały makijaż oka przez wiele godzin! 

  Ilość
  Dostępny w naszym magazynie

  Zamów w ciągu 08h 53m 10s a wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • LOREAL BAMBI EYE FALSE LASH

  Loreal Bambi - naturalnie długie i podkreślone rzęsy 

  Sztuczne i doczepiane rzęsy tracą popularność. Jeżeli chcesz wyglądać jak topowe modelki, stwórz subtelny makijaż w stylu make-up no make-up. Kobiety na cały świecie twierdzą zgodnie, że długie rzęsy to podstawa. Czy wiesz jak naturalnie podkreślić i wydłużyć rzęsy? 

  Loreal Bambi wywoła efekt inspirowany oczami sarenki Bambi z bajki Disneya. Jak to możliwe? 

  Silikonowa szczoteczka dopasowana do kształtu oka - Bambi Eyes Loreal

  Silikonowa szczoteczka do rzęs jest trwała i precyzyjna. Pozwoli Ci dokładnie rozdzielić rzęsy, łącznie z najdrobniejszymi.  Przypomina niewielki grzebyczek - rozczesuje i separuje. Pożegnaj się z posklejanymi rzęsami i grudkami raz na zawsze.  

  Tusz do rzęs z silikonową szczoteczką to gwarancja bezpieczeństwa i higieny - nie podrażnia oczu. Nawet jeżeli używasz jej kilka miesięcy, pozostaje nienaruszona. 

  Tradycyjna szczoteczka z włosia pogrubia i zwiększa objętość, ale mniej dokładnie rozczesuje rzęsy i nieprecyzyjnie nanosi tusz do rzęs. 

  Tusz do rzęs bez efektu pandy - postaw na efekt Bambi! 

  Loreal Bambi to tusz do rzęs, który maksymalnie, ale naturalnie podkreśla oczy. Wydłuża i zagęszcza rzęsy i optycznie powiększa oko. 

  Naturalny wygląd to podstawa makijażu. Wybierz tusz do rzęs, który sprawia, że rzęsy przypominają Twoje własne! Silikonowa szczoteczka rozdziela rzęsy precyzyjnie. Elastyczne sprężyste włoski szczoteczki do rzęs docierają do nawet najmniejszych włosków. 

  Efekt pandy to zmora wielu kobiet. Rozmazany makijaż wygląda źle. Wybierz tusz do rzęs, który utrzymuje się na swoim miejscu przez wiele godzin - nie rozmazuje się ani pod dolną linią rzęs ani na górnej. 

  Tusz do rzęs Loreal Bambi to lekka i trwała formuła, która nie kruszy się. Poznaj swoje rzęsy w gęstszym i dłuższym wydaniu! 

  Co gwarantuje tusz do rzęs Bambi? 

  Sprawdź, co zapewnia tusz do rzęs z silikonową szczoteczką! 

  • naturalne spojrzenie inspirowane oczami Bambi, 
  • długie i gęste rzęsy, 
  • powiększone optycznie oko, 
  • precyzyjnie rozdzielone rzęsy, 
  • trwałość  - nie rozmazuje się i nie kruszy, 
  • ciemne i lekko podkręcone rzęsy, 
  • perfekcyjny makijaż oczu przez cały dzień. 

  Opis

  Produkt
  tusz do rzęs
  Pojemność
  8,9 ml
  Właściwości
  podkręcające
  wydłużające
  Wodoodporność
  nie
  Szczoteczka
  silikonowa

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  LOREAL BAMBI EYE FALSE LASH

  Chcesz zyskać naturalnie podkreślone rzęsy? Loreal Bambi wywoła efekt Bambi czyli długie i gęste rzęsy. Silikonowa szczoteczka rozdziela precyzyjnie wszystkie włoski. Trwały makijaż oka przez wiele godzin! 

  Dodaj recenzję

  Mogą Cię zainteresować: