Kosmetyki do zarostu i włosów - abcKosmetyczne.pl

Kosmetyki do zarostu i włosów

Aktywne filtry

RENEE BLANCHE GOLD Szampon do brody 100ml

Cena podstawowa 30,99 zł -20% Cena 24,79 zł
0 Opinia(e) 

Specyfiki z laboratorium. Wieloletnie doświadczenie w branży zdobyte przez Renée Blanche sprawiło, że wiedza i badania w dziedzinie kosmetyków doprowadziły stworzenia odpowiedzialnej i profesjonalnej marki. Z czasem pomyślano o stworzeniu różnych linii odpowiednich do różnych zastosowań i różnych potrzeb. Prezentowane produkty z linii Gold to dedykacja...

Kosmetyki do zarostu

Profesjonalne kosmetyki do zarostu to łatwy i skuteczny sposób na zachowanie mocnej i gęstej brody. Markowe produkty koją, nawilżają i zmniejszają podrażnienia podczas faz wzrostu zarostu. Testy dermatologiczne potwierdzają wysoką jakość produktów Renee Blanche, Delia Cameleo czy Bielenda. Jeżeli szukasz spososobu na łatwą pielęgnację zarostu i brody, wybierz kosmetyki do pielęgnacji zarostu zaufanych marek. 

W ofercie znajdziesz również kosmetyki na porost brody, a także woski do wąsów i brody. 

Kosmetyki do włosów dla mężczyzn

Zadbaj szybko i skutecznie o swoje włosy. Profesjonalne kosmetyki do włosów dla mężczyzn skutecznie niwelują zabrudzenia i zapewniają świeży efekt bez podrażnień. Formuły 2w1 łączą działanie myjącego szamponu z regenerującą odżywką. 

Cam Men czyli farba do włosów dla mężczyzn to łatwy sposób na odświeżenie koloru. Jeżeli zastanawiasz się, czy farbowanie włosów w domu jest możliwe, sięgnij po farbę marki Delia Cameleo. Przekonaj się, jak proste może być samodzielne farbowanie włosów w domu.