Zestawy do brwi - abcKosmetyczne.pl

Zestawy do brwi

Aktywne filtry

Zestawy do brwi 

Prawidłowo podkreślone brwi potrafią zmienić wygląd całej twarzy. Masz wrażenie, że Twojej twarzy brakuje charakteru? Chcesz wzmocnić efekt? Sprawdź zestawy do brwi popularnych marek. Wybierz spośród zestwów startowych do henny pudrowej, klasycznych zestawów do henny rzęs oraz brwi i niezawodnych zestawów do modelowania brwi w formie paletek. 

Zestaw do henny rzęs oraz brwi 

Kobiety na całym świecie sięgają po hennę do rzęs i brwi od setek lat. Naturalny barwnik wytwarzany jest z roślin, a dokładniej z ugotowanych, a następnie sproszkowanych liści lawsoni bezbronnej. W połączeniu z wodą i zakwaszaczem staje się gotowa do barwienia. Stosuj naturalną formułę na brwi i rzęsy, a Twoje włoski zyskają trwały kolor przez wiele tygodni. 

W ofercie sklepu znajdziesz zestawy do henny rzęs oraz brwi w różnych odcieniach. Wybierz idealny kolor dla swoich włosów i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz cieszyć się wyrazistym makijażem. 

Zestaw startowy do henny pudrowej

Henna pudrowa to trwalsza i jeszcze bardziej naturalna metoda koloryzacji. W składzie zawiera dodatkowe składniki pielęgnujące takie jak witaminy czy antyoksydanty. Zestaw startowy do henny pudrowej to idealne rozwiązanie dla miłośniczek koloryzacji w domu. Pudrowa wersja zapewnia maksymalnie naturalny efekt cieniowanych brwi. 

Zestaw do modelowania brwi

W ofercie znajdziesz również zestawy do modelowania brwi oraz koloryzacji. Klasyczne paletki cieni pozwolą Ci podkreślić kształt, nadać kolor oraz uzupełnić ewentualne ubytki.