Produkty do golenia - abcKosmetyczne.pl });

Produkty do golenia

15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

NeoNail Pasta cukrowa do depilacji 350 g

Cena 17,99 zł

Pasta cukrowa do depilacji to innowacyjny produkt, który oferuje skuteczną, delikatną i naturalną metodę usuwania zbędnego owłosienia. Jest to bezpieczna i łagodna alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji, takich jak wosk czy depilatory chemiczne. Pasta cukrowa została opracowana z myślą o zapewnieniu długotrwałych efektów oraz komfortu podczas zabiegu.

Produkty do golenia dla kobiet 

Marzysz o gładkich i zadbanych nogach? Chcesz skutecznie usunąć owłosienie bez podrażnień? Wysokiej jakości produkty do golenia pozwolą Ci zadbać o skórę z łatwością. W ofercie sklepu znajdziesz maszynki do golenia, produkty do depilacji woskiem oraz żele do golenia Gillette. 

Jak prawidłowo golić nogi? 

Jeżeli chcesz uniknąć podrażnień i wsypki na skórze, dowiedz się, jak prawidłowo golić nogi. Wykorzystaj metodę polecaną przez ekspertów i przekonaj się, że depilacja może być prosta. 

1. Przygotuj skórę przed goleniem. 

Usuwaj włoski po kąpieli albo prysznicu. Oczyszczona skóra pozwoli na skuteczniejszą i szybszą depilację. Dodatkowo ciepła skóra zmiękczy skórę i włoski, dzięki czemu łatwiej je usuniesz. 

2. Używaj ostrej maszynki. 

Wyrzuć stare maszynki do kosza. Stępiałe ostrza powodują podrażnienia. 

3. Zadbaj o skórę po depilacji. 

Opłucz skórę wodą,  a następnie nałóż balsam nawilżający, który ukoi Twoją skórę po depilacji.