Pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu

Aktywne filtry

Dior pędzel do pudru Backstage Power Brush NR 14

Cena 209,22 zł

Specjalna budowa akcesorium zapewnia komfort pracy i przyczynia się do uzyskania wymarzonego rezultatu. Miękkie, syntetyczne, bardzo gęste włosie pozwala na precyzyjne i dokładne wykończenie makijażu. Okrągła końcówka gwarantuje dotarcie do każdego miejsca na twarzy, w tym również w kącikach nosa, powiek czy ust. Białe włosie przytwierdzono do grubej,...

TheBalm Crease, Love and Happiness pędzel do cieni

Cena 64,99 zł

Dwustronny pędzel Crease Love & Happiness wykonany jest z koziego włosia. Mniejsza końcówka o kształcie kuleczki posłuży nam do precyzyjnego nałożenia cieni w zewnętrznym i wewnętrznym kąciku oka oraz na dolnej powiece przy linii rzęs. Z drugiej strony znajduje się pędzel do blendowania oraz nakładania cieni na całą powiekę.

Sisley Eyeliner Brush pędzel do cieni

Cena 151,75 zł

Prosty i płaski kształt, włosie gładkie, syntetyczne o wyjątkowej delikatności, zaprojektowane by łatwo i precyzyjnie aplikować cienie do powiek na mokro lub sucho. Umożliwia podkreślenie linii rzęs za pomocą cienia do powiek, narysowanie kreski cieniem, jak również uzyskanie kreski za pomocą kredki do oczu lub jej roztarcie.

Sisley pędzel do cieni Eyeshadow Smudge Brush

Cena 166,60 zł

Pędzelek do rozcierania cieni z dwustronnym i ukośnie przyciętym pióropuszem pozwala modelować okolice oka z niezwykłą łatwością. Jego proste i faliste, syntetyczne włosie jest niezwykle miękkie. Wybrano je i opracowano specjalnie z myślą o idealnej aplikacji makijażu i łatwym rozcieraniu cieni. 

Guerlain pędzel do makijażu Terracotta Brush

Cena 182,10 zł

Luksus przybiera wiele form. Jedną z nich jest pędzel kabuki GUERLAIN Terracotta Light Powder Brush o niezwykle miękkim włosiu, który sprawia, że aplikacja pudru nabiera zupełnie innego wymiaru. Świetnie się nim pracuje, jest niezwykle wytrzymały z uwagi na wysoką jakość wykonania, a do tego stanowi idealny wybór do torebki i w podróży.

Pędzle do makijażu

Dobre pędzle do makijażu to klucz do trwałego i precyzyjnego makijażu. Jakie wybrać? Zastanów się, jakie są Twoje potrzeby i jak często używasz kosmetyków, którym dedykowane są poszczególne rodzaje. 

Jednym z uniwersalnych typów jest pędzel do podkładu. Wśród bestsellerów znajdziesz między innymi Hakuro H50, który zyskał miano legendy. Ścięta końcówka flat top to rozwiązane dedykowane aplikacji płynnych podkładów. Jeżeli zależy Ci na naturalnym wykończeniu to strzał w dziesiątkę. 

Wśród akcesoriów marki Hakuro znajdziesz pędzle do każdego typu makijażu - od małych pędzelków do aplikacji cieni, przez precyzyjne pędzelki do eyelinera aż po duże i puchate pędzle do sypkich produktów. Pędzle Hakuro to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. 

Dobre pędzle do makijażu pozwolą Ci stworzyć trwały makijaż, który utrzyma się na swoim miejscu przez cały dzień. Zapomnij o problemach ze smugami i nieestetycznymi plamkami.