Suche szampony - drogeria abckosmetyczne.pl

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 25,00 zł

Suche szampony

22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon TROPICAL 200 ml

Cena 14,90 zł
1 Opinia(e) 

Czy wiesz, że mycie głowy każdego dnia niszczy Twoje włosy? Pozwól włosom odpocząć. Wybierz suchy szampon Batiste Dry Shampoo TROPICAL co drugi dzień. Odśwież i nadaj objętość. Tropikalny zapach przypomni Ci wakacyjny piasek pod stopami. Kokos, banan, melon, brzoskwinia z nutą wanilii i drzewa sandałowego. Karaibska plaża na wyciągnięcie ręki! 

Batiste Dry Shampoo Suchy Szampon TROPICAL 50 ml

Cena 7,90 zł

Zagwarantuj włosom odpoczynek - zastąp codziennie mycie głowy suchym szamponem Batiste Dry Shampoo Tropical. Odśwież i zwiększ objętość. Tropikalny zapach przywoła wakacyjne wspomnienia. Kokos, banan, melon, brzoskwinia z nutą wanilii i drzewa sandałowego. Karaibska plaża na wyciągnięcie ręki! Mniejsza wersja 50 ml - idealna w czasie podróży. 

Batiste suchy szampon 200 ml BRIT

Cena 14,59 zł

Suchy szampon nie niszczy włosów. To bezpieczny produkt, który zastąpi codzienne mycie głowy. Odświeża i zwiększa objętość. Oryginalny zapach - świeże kwiaty z dodatkiem żywiczno-drzewnych nut bursztynu, cedru i piżma. Suchy szampon Batiste bez białych śladów na włosach. 

Batiste suchy szampon 200 ml CAMOUFLAGE

Cena 14,59 zł

Suchy Szampon Batiste Camouflage odświeża błyskawicznie. Nie masz czasu na umycie głowy? To rozwiązanie dla Ciebie. Zapach „z pazurem” dla odważnych kobiet. Mocny i zmysłowy zapach o mlecznej bazie z nutami sandałowca, piżma i wanilii z kwiatowymi dodatkami! Nie znikniesz w tłumie.