Farby do włosów dla mężczyzn - abcKosmetyczne.pl

Farby do włosów dla mężczyzn

Aktywne filtry

Delia Cam Farba do włosów MEN 3.0 ciemny brąz 30ml

Cena 17,97 zł
0 Opinia(e) 

Koloryzacja włosów? Drogie wizyty u fryzjera? Zapomnij! Zrobisz to sam w 5 minut. Odnów ciemny brąz bez niczyjej pomocy bez doświadczenia. Banalna i bezpieczna aplikacja dla każdego. Delia Cameleo Men farba do włosów i brody ukryje siwe włosy aż odrosną nowe.  Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml).

Delia Cam Farba do włosów MEN 1.0 czarna 30ml

Cena 17,97 zł
0 Opinia(e) 

Kruczoczarne włosy bez siwych pasm? To możliwe. Wróć do koloru włosów sprzed kilku lat. Potrzebujesz 5 minut. Delia Cameleo farba do włosów i brody. Bez czekania i godzin spędzonych u fryzjera. Bez stresu - poradzisz sobie nawet bez doświadczenia. Zafarbuj włosy samodzielnie. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml). 

DELIA Cameleo Men 3.0 Dark Brown Farba do brody, włosów...

Cena 9,99 zł
0 Opinia(e) 

Siwe pasma psują Twoją fryzurę? Odzyskaj ciemnobrązowy kolor w 5 minut. Delia Cameleo Men farba do brody, włosów a nawet wąsów. Łatwa aplikacja i natychmiastowy efekt. Nie potrzebujesz specjalnych sprzętów i pomocników. Zrób to sam! Wystarczy łazienka i kilka minut. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml).