Bronzery do twarzy - abcKosmetyczne.pl

Bronzery do twarzy

Aktywne filtry

Bronzery do twarzy - skuteczny sposób na idealny kształt twarzy 

Dobry bronzer do twarzy to jeden z podstawowych elementów konturowania. Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu atutów twarzy przy jednoczesnym ukryciu niedoskonałości, wybierz wysokiej jakości bronzer do twarzy. Efekt? Skóra pełna blasku jak po muśnięciu słońcem! Zapomnij o drogich zabiegach, które poprawiają rysy twarzy. Dobre kosmetyki umożliwią Ci profesjonalny efekt w kilka minut. Nawet jeżeli brakuje Ci doświadczenia w makijażu albo dopiero zaczynasz przygodę z konturowaniem, sięgnij po bronzer bez obaw. Przekonaj się, jak szybka i skuteczna może być aplikacja bronzera. 

Rodzaje bronzerów - jak dobrać bronzer do twarzy

Podstawowa zasada mówi, że dobry bronzer do twarzy powinien być o dwa tony ciemniejszy od koloru skóry. Jeżeli szukasz produktu do konturowania, postaw na chłodny odcień. A może zależy Ci na efekcie opalonej skóry? Wybierz cieplejsze kolory i poczuj się, jak po wizycie na słonecznej plaży. Pamiętaj, żeby zachować umiar i wybrać maksymalnie naturalny odcień. 

Bronzer w kremie nakładamy gąbeczką albo palcami. Zapewnia naturalne wykończenie. 

Bronzer w sztyfcie działa jak pomadka. Aplikacja wymaga jednak większego doświadczenia i wprawy w rozcieraniu formuły. 

Bronzer w kamieniu to dobry bronzer dla początkujących. Łatwa i przyjemna aplikacja zapewnia naturalny i subtelny efekt. 

Sprawdź Insta Glow marki Miss Sporty albo Ecocera puder brązujący. 

Gdzie nakładać bronzer? 

Zwróć uwagę na to, jaki efekt chcesz osiągnąć. Najczęściej aplikujemy bronzer na pod kości policzkowe, na czoło i nos. 

Gdzie nakładać bronzer, jeżeli chcesz wyszczuplić twarzy? Zasada jest prosta! Zastanów się, które elementy twarzy chcesz wysmuklić i... nałóż tam bronzer. Najczęściej nakładamy bronzer na policzki w celu wyszczuplenia całej twarzy. 

Jak nakładać róż i bronzer? 

Róż i bronzer mają inne funkcje, ale świetnie współgrają na twarzy. Pierwszy kosmetyk rozświetla i odmładza, a bronzer skutecznie modeluje, koryguje i ożywia. 

Jak nakładać róż i bronzer? Bronzer do twarzy aplikuj pod kością policzkową, a róż bezpośredni nad kością. Dopełnienie konturowania stanowi rozświetlacz.