Reklamacje i zwrtoy drogeria internetowa abcKosmetyczne.pl

REKLAMACJE I ZWROTY

DOKUMENTY DO ŚCIĄGNIĘCIA:
Formularz Reklamacyjny.pdf
Formularz Zwrotu.pdf

JAK ZAREKLAMOWAĆ TOWAR

KROK 1

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI MAILOWO

Na adres mailowy [email protected] prześlij nam zdjęcie wadliwego lub niezgodnego produktu wraz z dokładnie wypełnionym formularzem reklamacji.

Jeśli masz jakikolwiek problem lub pytanie odnośnie procesu reklamacji skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem telefonu (+48) 537 168 999.

Ważne!

Pamiętaj, aby dosłać wszystkie potrzebne informacje w celu szybkiego zidentyfikowania zamówienia oraz problemu. Przesłane zdjęcia nie mogą być większe niż 20 Mb. Wiadomości przekraczające tą wagę mogą do nas nie dotrzeć.

W razie problemów zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie. Z przyjemnością pomożemy J

KROK 2

POCZEKAJ NA ODPOWIEDŹ OD NAS

Do tego momentu nie wykonuj żadnych innych czynności, ponieważ każda reklamacja to indywidualny przypadek. Dostaniesz od nas informację o akceptacji reklamacji oraz o dalszych instrukcjach, jak wysłać reklamowany produkt.

Wszystkie reklamacje są rozpatrywane maksymalnie do 14 dni roboczych.  

JAK ZWRÓCIĆ TOWAR

Masz prawo do zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Jeżeli chcesz zwrócić produkt wypełnij formularz zwrotu, który możesz pobrać w linku nad opisem. Spakuj go wraz z nienaruszonym produktem do paczki.

Nie wymagamy podawania powodu zwrotu, jednak będzie nam niezmiernie miło jeżeli taka informacja się pojawi.

W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty pierwotnej dostawy. Płatności zostaną Państwu zwrócone do 14 dni roboczych od otrzymania paczki z produktem.

Paczkę prosimy o wysłanie na adres:

NetVest Sp. z o.o., sp. k.,

abcKosmetyczne.pl

ul. Sucha 15,

80-531 Gdańsk

UWAGA!

Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym. Tyczy się to zwłaszcza produktów kosmetycznych, które po otwarciu nie nadają się do dalszej sprzedaży. Reguluje to Ustawa o prawach konsumenckich z dnia 30 maja 2014 roku (DZ.U.2014r.,poz. 827) art. 38, ust. 5.

Black Friday 2020

Jesteś gotowa na największe promocje w roku? Jeszcze nigdy nie mieliśmy aż takich rabatów! Przygotuj się na Black Friday 2020, który specjalnie dla Ciebie zamieniamy w Black Week. Korzystaj z promocji na kosmetyki przez cały tydzień. Startujemy już 23 listopada!

Black Friday – kosmetyki na abcKosmetyczne.pl

Wyobraź sobie bestsellerowe kosmetyki w cenach, które nie rujnują Twojego portfela. Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone produkty do makijażu i pielęgnacji całego ciała. Black Friday 2020 to najlepsza okazja na uzupełnienie kosmetycznych zapasów. Lubisz testować nowości? Sprawdź ofertę Black Friday kosmetyki na abcKosmetyczne.pl i wypróbuj zupełnie nowe produkty!

Bezpieczne, tanie i wygodne zakupy na Black Friday. Kosmetyki największych marek dostępne na abcKosmetyczne.pl

Black Friday - co to za święto?

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w ciągu roku. Amerykańskie święto na stałe wpisało się w zakupowy kalendarz również w Polsce. Piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych to idealny moment na rozpoczęcie sezonu świątecznych zakupów.

Szukasz kosmetycznych nowości i bestsellerów w najniższych cenach? Bądź czujna! Promocje na Black Friday to najlepsza okazja na tanie zakupy.

Black Friday - kiedy?

Black Friday 2020 wypada w Polsce 27 listopada.

Black Week - Pielęgnacja
Black Week na abcKosmetyczne.pl

Jeden dzień to zdecydowanie za mało na wybór najlepszych kosmetyków. Specjalnie dla Ciebie zamieniamy Black Friday w Black Week! Co to oznacza? Black Friday promocje przez cały tydzień. Startujemy 23 listopada. Kupuj bezpiecznie, tanio i bez wychodzenia z domu. Nie przegap najkorzystniejszej okazji na zakupy w ciągu całego roku!

Black Week - Włosy
Cyber Monday 2020 – drogeria internetowa abcKosmetyczne.pl

Promocje nie kończą się na Black Friday 2020. Mamy dla Ciebie kolejną porcję rabatów na kosmetyki już 30 listopada. Cyber Monday to dzień wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych. Niepowtarzalne święto drogerii internetowej abcKosmetyczne.pl

Jeszcze więcej promocji, jeszcze więcej wyjątkowych ofert, jeszcze więcej nowych kosmetyków w najlepszych cenach na Cyber Monday 2020. Dołącz do nas 30 listopada!