O nas

Abckosmetyczne.pl to wyjątkowe miejsce pełne kolorów i kuszących zapachów, gdzie staramy się, aby każda wizyta była przyjemnością.

Prężnie rozwijamy swoją działalność już od 2012 roku. Prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i sklep stacjonarny. Ponadto zaopatrujemy salony i sklepy kosmetyczne oraz paramy się sprzedażą hurtową.

Współpracujemy z najlepszymi markami, aby dostępne u nas kosmetyki były zawsze najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas produkty m.in.: Semilac, Kryolan, Revlon, L’Oreal, Golden Rose, Makeup Revolution, Hakuro, Bourjois, Bomb Cosmetics, The Balm i wiele wiele innych.

Najważniejszy cel, który sobie postawiliśmy, to satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów.

Na naszej stronie internetowej z łatwością wyszukasz interesujące Cię kosmetyki i zapoznasz się z ich krótkimi opisami. W razie wątpliwości możesz do nas zadzwonić lub skontaktować się za pośrednictwem chatu.

W naszym sklepie stacjonarnym możesz wszystkiego dotknąć i wypróbować, a nasze specjalistki zawsze chętnie pomogą w wyborze idealnych kosmetyków.

Abckosmetyczne.pl jest też miejscem profesjonalnego makijażu na każdą okazję i uroczystość. Współpracujemy z doskonałymi i pełnymi pasji makijażystkami, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem.

Zapraszamy do zakupów.