Regulamin sklepu });

REGULAMIN SPRZEDAŻY / OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY DLA UMÓW ZAWIERANYCH NA ODLEGŁOŚĆ


1. Postanowienia wstępne

a) Niniejszy Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży oferowanych produktów przez firmę NetVest Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Sucha 15, posługującą się numerem NIP 5842765987, REGON 368985060, KRS 0001059653 i zarazem określa warunki oraz zasady prowadzonej przez firmę sprzedaży.

b) Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem Internetu pomiędzy składającym zamówienie w sklepie internetowym abckosmetyczne.pl, udzielającym przybicia podczas aukcji, zwanym dalej Klientem, a firmą NetVest Sp. z o.o. Sp. k., zwaną dalej Sprzedawcą.

c) Kupującym może być każda osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, zarejestrowana w sklepie internetowym abckosmetyczne.pl. Użyte w niniejszym regulaminie określenia Kupujący oraz Klient są synonimami.

d) Każdy Klient dokonujący zakupu produktów oferowanych przez NetVest Sp. z o.o. sp. k. jest obowiązany zapoznać się z regulaminem.

2. Przedmiot Sprzedaży

a) Przedmiotem sprzedaży są produkty prezentowane na stronie WWW abckosmetyczne.pl

b) Ceny wszystkich produktów prezentowanych na stronach WWW abckosmetyczne.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT .

c) Ceny oferowanych do sprzedaży produktów nie zawierają kosztów transportu, koszt transportu ustalany jest według cennika dostawy w formularzu zamówienia,

d) Płatność za realizację zamówienia następuje w jeden z poniższych sposobów:

-przelew bankowy na konto sklepu,

-szybkie płatność DotPay,

-płatność przy odbiorze

e) Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędne dane Kupującego wskazane przez niego przyj rejestracji, jako właściwe do wystawienia faktury VAT.

3. Realizacja zamówienia

a) Zamówienie towaru odbywa się za pośrednictwem strony abckosmetyczne.pl

b) Okres ważności złożonego zamówienia wynosi 14 dni. W przypadku braku kontaktu z Klientem po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

Dostawa

c) Dostawy produktów zamawianych na stronie abckosmetyczne.pl realizowane są na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

b) Zakupione produkty są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. 

c) Klient może także odebrać zamówiony towar w siedzibie naszej firmy.

d) Termin realizacji umowy sprzedaży wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

4. Reklamacje

Zgłoszenie ewentualnych braków lub niezgodności otrzymanych produktów z zamówieniem należy złożyć niezwłocznie, najpóźniej w przeciągu 14 dni od dnia doręczenia paczki! 

Wszystkie produkty oferowane przez naszą drogerie są oryginalne. Dokładamy starań aby były one najwyższej jakości. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).

W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o kontakt milowy na adres sklep@abckosmetyczne.pl

Aby reklamacja mogła zostać rozpatrzona, powinna zawierać:

- Imię i nazwisko, adres oraz nick z allegro Kupującego

- Datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji

- Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania

- Okoliczności uzasadniające reklamację

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na adres e-mail Kupującego.

Odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę wraz z dowodem zakupu należy nadać na adres NetVest Sp. z o.o., ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk.


5. Odstąpienie od umowy

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. 

Ze względu na ochronę zdrowia i/lub higienę, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość jest niezasadne w przypadku produktów, które nie są dostarczane w fabrycznie zapieczętowanym opakowaniu, które pozwoli stwierdzić, że produkt nie był używany, bądź jeżeli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu. Do tego typy produktów należą między innymi lakiery hybrydowe, lakiery do paznokci czy tusze do rzęs.

Oprócz równowartości ceny towaru Sprzedawca zwróci konsumentowi koszty doręczenia mu zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej na danej aukcji. Jeżeli klient wybrał droższą formę przesyłki, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy a najtańszym sposobem transportu.

Podstawą do przyjęcia odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość jest odesłanie towaru wraz z paragonem (w przypadku zwrotu części zamówienia – kopii paragonu) oraz oświadczeniem woli.

Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie. Oświadczenie można złożyć na formularzu, pisemnie lub mailowo w formie skanu pisma na adres: sklep@abckosmetyczne.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

Odpowiednio zabezpieczoną przesyłkę należy nadać na adres NetVest Sp. z o.o., ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.


6. Dane osobowe

Ochrona danych osobowych naszych Użytkowników jest dla nas niezmiernie ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby czuli się Państwo bezpiecznie dokonując zakupów za pośrednictwem naszej platformy. Poniżej wyjaśniamy zasady i zakres przetwarzania przez nas danych, nasze obowiązki jako administratora, a także przysługujące Państwu prawa.

Administratorem danych jest NetVest Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Sucha 15, 80-531 Gdańsk posługująca się numerem NIP 5842765987 i REGON 368985060.

Cele przetwarzania danych

Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane wyłącznie, kiedy otrzymamy je dobrowolnie w celu wykonania umów zawartych za pośrednictwem serwisu www.abckosmetyczne.pl.

Dane te wykorzystywane są w szczególności do:

-zarejestrowania konta klienta,

-realizacji zamówień,

-dokonania rozliczeń,

-odpowiedzi na kontakt mailowy lub przez formularz kontaktowy,

-korzystania przez Użytkownika ze wszelkich uprawnień konsumenckich (np. odstąpienie od umowy, reklamacja)

-Jeśli wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie newslettera przetwarzamy Państwa dane w celu przesyłania własnych informacji handlowych dotyczących na przykład nowości, promocji czy wyprzedaży.

Wszystkie wymagane dane są oznaczone jako takie, ponieważ są niezbędne do wykonania powyższych celów. Po wykonaniu umowy lub usunięciu konta klienta, przetwarzanie otrzymanych danych zostanie ograniczone.

Dane te zostaną usunięte po upływie okresów przechowywania, które określono w przepisach podatkowych i ustawie o rachunkowości, chyba że wyrażą Państwo jednoznaczną zgodę na dalsze korzystanie z tych danych bądź zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zastrzeżemy sobie prawo do dalszego korzystania z danych, o czym - w takiej sytuacji informujemy Państwa w niniejszym oświadczeniu.

Konto klienta można usunąć w każdej chwili. Aby usunąć konto należy skontaktować się z nami pod adresem mailowym: sklep@abckosmetyczne.pl lub skorzystać z odpowiedniej funkcji w panelu klienta.  

7. Postanowienia końcowe

a) Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu w przypadku, gdy konieczność wprowadzenia zmian wynikać będzie bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa, bądź też z innych ważnych powodów. O zmianach regulaminu i ich zakresie zarejestrowani Klienci będą powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji lub zamówieniu e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane co najmniej na 14 dni przed wejściem w życie nowego Regulaminu. Ponadto, Klienci zostaną poinformowani o zmianach w Regulaminie poprzez umieszczenie informacji o zmianach na stronie https://abckosmetyczne.pl/content/3-regulamin-sklepu wraz ze wskazaniem na końcu Regulaminu listy zmian oraz daty poszczególnej zmiany.

b) Wszelkie zmiany Regulaminu stają się skuteczne w terminie 14 dni od ich opublikowania w sposób opisany w ustępie poprzedzającym.

8. Prawo właściwe i spory

Prawem właściwym dla umowy pomiędzy Użytkownikiem a sklepem internetowym abckosmetyczne.pl jest prawo polskie. Wszelkie spory związane z usługami świadczonymi przez sklep internetowy abckosmetyczne.pl będą rozstrzygane przez właściwe polskie sądy powszechne. Użytkownik będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektraciee Inspekcji Handlowej w Gdańsk. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.Black Friday 2020

Jesteś gotowa na największe promocje w roku? Jeszcze nigdy nie mieliśmy aż takich rabatów! Przygotuj się na Black Friday 2020, który specjalnie dla Ciebie zamieniamy w Black Week. Korzystaj z promocji na kosmetyki przez cały tydzień. Startujemy już 23 listopada!

Black Friday – kosmetyki na abcKosmetyczne.pl

Wyobraź sobie bestsellerowe kosmetyki w cenach, które nie rujnują Twojego portfela. Przygotowaliśmy dla Ciebie sprawdzone produkty do makijażu i pielęgnacji całego ciała. Black Friday 2020 to najlepsza okazja na uzupełnienie kosmetycznych zapasów. Lubisz testować nowości? Sprawdź ofertę Black Friday kosmetyki na abcKosmetyczne.pl i wypróbuj zupełnie nowe produkty!

Bezpieczne, tanie i wygodne zakupy na Black Friday. Kosmetyki największych marek dostępne na abcKosmetyczne.pl

Black Friday - co to za święto?

Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w ciągu roku. Amerykańskie święto na stałe wpisało się w zakupowy kalendarz również w Polsce. Piątek po Dniu Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych to idealny moment na rozpoczęcie sezonu świątecznych zakupów.

Szukasz kosmetycznych nowości i bestsellerów w najniższych cenach? Bądź czujna! Promocje na Black Friday to najlepsza okazja na tanie zakupy.

Black Friday - kiedy?

Black Friday 2020 wypada w Polsce 27 listopada.

Black Week na abcKosmetyczne.pl

Jeden dzień to zdecydowanie za mało na wybór najlepszych kosmetyków. Specjalnie dla Ciebie zamieniamy Black Friday w Black Week! Co to oznacza? Black Friday promocje przez cały tydzień. Startujemy 23 listopada. Kupuj bezpiecznie, tanio i bez wychodzenia z domu. Nie przegap najkorzystniejszej okazji na zakupy w ciągu całego roku!

Cyber Monday 2020 – drogeria internetowa abcKosmetyczne.pl

Promocje nie kończą się na Black Friday 2020. Mamy dla Ciebie kolejną porcję rabatów na kosmetyki już 30 listopada. Cyber Monday to dzień wyprzedaży i promocji w sklepach internetowych. Niepowtarzalne święto drogerii internetowej abcKosmetyczne.pl

Jeszcze więcej promocji, jeszcze więcej wyjątkowych ofert, jeszcze więcej nowych kosmetyków w najlepszych cenach na Cyber Monday 2020. Dołącz do nas 30 listopada!

Walentynki 2021

Walentynki 2021 to idealny moment na obdarowanie bliskiej osoby wyjątkowym prezentem. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezawodne prezenty na walentynki, które pokochają Twoi bliscy. Dzień świętego Walentego to czas nie tylko dla zakochanych par. Podaruj upominek każdemu, na kim Ci zależy - mamie, bratu albo przyjaciółce! Celebruj walentynki tak, jak lubisz. Pamiętaj, żeby docenić również siebie. Prezent walentynkowy dla samej siebie to świetny pomysł na poprawę samopoczucia w zimowy dzień. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Makijaż walentynkowy - jakie produkty wybrać?

Chcesz oczarować ukochanego? A może wybierasz się na imprezę z przyjaciółkami? Makijaż walentynkowy pomoże Ci czuć się pewnie przez cały wieczór. Idealny moment, żeby zaszaleć z kolorami i podkreślić urodę w wyjątkowy sposób. Jakie produkty użyć, żeby makijaż walentynkowy prezentował się zachwycająco?

Postaw na kosmetyki sprawdzonych marek, które gwarantują wysoką jakość. Wyjątkowy nastrój nie opuści Cię przez cały wieczór!

Walentynkowe kosmetyki - produkty do zadań specjalnych

Jeżeli szukasz walentynkowych kosmetyków, sprawdź ofertę naszej drogerii. Przygotowaliśmy dla Ciebie bestsellery cieszące się ogromną popularnością od wielu lat. Wypróbuj klasyki, które nigdy nie wychodzą z mody. Podkład Max Factor Lasting Performance wyrówna koloryt twarzy i ukryje wszystkie niedoskonałości. Czerwona pomadka do ust sprawi, że zostaniesz zapamiętana na długo! Wybraliśmy również zupełnie nowe produkty. Celebruj Walentynki 2021 z drogerią internetową abcKosmetyczne.pl Aura miłości i czułości będzie Ci towarzyszyć jeszcze przez wiele dni.

Jak umilić walentynkowy wieczór? Sięgnij po Apis świece. Ekskluzywny zapach pobudza wszystkie zmysły!

Pomysły na Walentynki dla niej

Chcesz pokazać swojej kobiecie, że rozumiesz jej potrzeby? Walentynki to wyjątkowa okazja na podarowanie drugiej połówce czegoś specjalnego. Kosmetyki na Walentynki dopasowane do charakteru i potrzeb Twojej dziewczyny to strzał w dziesiątkę. Pomysły na Walentynki dla niej zawierają całą gamę produktów - od kosmetyków do makijażu przez produkty do pielęgnacji ciała, aż po zmysłowe zapachy. A może bliska Ci kobieta tworzy stylizacje paznokci w domu? Lampa Sunone to najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie. Dobierz lakiery i akcesoria do paznokci. Twoja druga połówka będzie zaskoczona, jak dobrze ją znasz!

Co wybrać dla miłośniczki makijażu? Makeup Revolution zestaw w oryginalnym opakowaniu to coś, co wywrze wrażenie na każdej kobiecie. Zaskocz drugą połówkę! Zacznij kolejną romantyczną historię już 14 lutego!

Prezent na walentynki dla niego

Zastanawiasz się, jaki prezent na Walentynki dla chłopaka wybrać? Chcesz, żeby Twój partner myślał o Tobie z czułością każdego dnia? Wybierz wysokiej jakości kosmetyki, które będą towarzyszyć Twojej drugiej połówce przez wiele miesięcy. Prezent dla chłopaka na Walentynki odpowiadający niepowtarzalnym potrzebom to sekret udanego święta zakochanych. Postaw na podarunek prosto z serca i wspólnie celebrujcie jedyny taki dzień w roku!

Polecamy kosmetyki L'occitane, czyli ekskluzywne produkty do pielęgnacji zamknięte w eleganckich opakowaniach. Spraw, żeby Twój mężczyzna czuł się wyjątkowo nie tylko w dzień zakochanych. Zobacz, cały zestaw pomysłów na prezent walentynkowy dla niego!