Koloryzacja - drogeria abckosmetyczne.pl

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 78,00 zł

Produkt

Produkt

Koloryzacja

30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Delia Cam Farba do włosów MEN 1.0 czarna 30ml

Cena 17,97 zł

Kruczoczarne włosy bez siwych pasm? To możliwe. Wróć do koloru włosów sprzed kilku lat. Potrzebujesz 5 minut. Delia Cameleo farba do włosów i brody. Bez czekania i godzin spędzonych u fryzjera. Bez stresu - poradzisz sobie nawet bez doświadczenia. Zafarbuj włosy samodzielnie. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml). 

Delia Cam Farba do włosów 4.0 średni brąz 30ml

Cena 17,97 zł

Jak odzyskać naturalny kolor włosów? Delia Cameleo Men farba do włosów i brody w 5 minut poprawi kolor i ukryje siwe pasma. Świeży wygląd bez godzin u fryzjera i skomplikowanych zabiegów. Wróć do średniego brązu sprzed kilku lat. 5 minut dzieli Cię od naturalnego koloru włosów i brody. Poradzisz sobie nawet bez doświadczenia. Zrób to sam! Opakowanie...

DELIA Cameleo Men 3.0 Dark Brown Farba do brody

Cena 9,99 zł

Siwe pasma psują Twoją fryzurę? Odzyskaj ciemnobrązowy kolor w 5 minut. Delia Cameleo Men farba do włosów, brody i wąsów to łatwa i natychmiastowa aplikacja. Nie potrzebujesz specjalnych sprzętów i pomocników. Zrób to sam! Wystarczy łazienka i kilka minut. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml).