Delia kosmetyki - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Delia

29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Delia tusz do rzęs New Look 3D 11ml

Cena 12,99 zł
0 Opinia(e) 

Spróbuj wyobrazić sobie perfekcyjny make-up bez tuszu do rzęs. Jeżeli chcesz zachwycać wyrazistym spojrzeniem, dobry tusz to must have w kosmetyczce. Delia Cosmetics gwarantuje rzęsy 3D. Jak? Sięgnij po Delia tusz do rzęs. Pogrubione i wydłużone włoski sprawiają, że zachwycasz spojrzeniem.

Delia Dairy Fun kule do kąpieli 3x100g

Cena 15,99 zł
0 Opinia(e) 

Zwykła kąpiel to dla Ciebie za stanowczo mało? Uwielbiasz z tej codziennej czynności zrobić prawdziwy rytuał? Zafunduj sobie pielęgnacyjne SPA w zaciszu własnego domu! Sięgnij po Delia Dairy Fun kule do kąpieli, których apetyczne zapachy truskawki, jagody i brzoskwini wypełnią Twoją łazienkę energią i owocowym ogrodem. Sprawdź ich odprężające działanie!

DELIA Cameleo Men 3.0 Dark Brown Farba do brody, włosów...

Cena 9,99 zł
0 Opinia(e) 

Siwe pasma psują Twoją fryzurę? Odzyskaj ciemnobrązowy kolor w 5 minut. Delia Cameleo Men farba do brody, włosów a nawet wąsów. Łatwa aplikacja i natychmiastowy efekt. Nie potrzebujesz specjalnych sprzętów i pomocników. Zrób to sam! Wystarczy łazienka i kilka minut. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml). 

Delia Cam Farba do włosów MEN 3.0 ciemny brąz 30ml

Cena 17,97 zł
0 Opinia(e) 

Koloryzacja włosów? Drogie wizyty u fryzjera? Zapomnij! Zrobisz to sam w 5 minut. Odnów ciemny brąz bez niczyjej pomocy bez doświadczenia. Banalna i bezpieczna aplikacja dla każdego. Delia Cameleo Men farba do włosów i brody ukryje siwe włosy aż odrosną nowe.  Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml).

Delia Cam Farba do włosów MEN 1.0 czarna 30ml

Cena 17,97 zł
0 Opinia(e) 

Kruczoczarne włosy bez siwych pasm? To możliwe. Wróć do koloru włosów sprzed kilku lat. Potrzebujesz 5 minut. Delia Cameleo farba do włosów i brody. Bez czekania i godzin spędzonych u fryzjera. Bez stresu - poradzisz sobie nawet bez doświadczenia. Zafarbuj włosy samodzielnie. Opakowanie składa z kremu koloryzującego (15 ml) i aktywatora (15 ml).