Kosmetyki Schwarzkopf - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Schwarzkopf

6b86193ee89755e0a9d69c66af8c4460b74b94ad_Schwarzkopf_2450x922_canva.jpg

Schwarzkopf jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. Istnieje na rynku od ponad 120 lat! Cała historia marki zaczęła się od jednego kosmetyku - pierwszego szampnu do włosów.

W roku 1898, w małym berlińskim sklepie założyciel marki - Hans Schwarzkopf opracował pierwszy produkt do pielęgnacji włosów - szampon w proszku. Ten innowacyjny kosmetyczne wynalazek błyskawicznie zyskał popularność wśród Berlińczyków przebijając nawet niezwykle znane ówcześnie mydło do włosów. Po wielkim sukcesie szamponu w proszku, niespełna 30 lat później Schwarzkopf wprowadził do sprzedaży pierwszy szampon do włosów w płynnej postaci, który zyskał uznanie w całej Europie. Co ciekawe, kosmetyk ten był zupełnie pozbawiony mydła, dzięki czemu włosy po jego użyciu były nie tylko czyste, ale również bardzo przyjemne w dotyku. Marka Schwarzkopf rozwijała się dalej, a wraz z nim poszerzała się jej kosmetyczna oferta - w sprzedaży znalazły się szampony w kremie, pierwszy lakier do włosów (rok 1955), seria farb do włosów Pallette Color Shampoo.

Obecnie marka Schwarzkopf to jedna z topowych marek produkujących kosmetyki do włosów. Schwarzkopf stawia na ciągły rozwój oraz innowacje, wprowadzając na rynek coraz to ciekawsze i zgodne z duchem czasu kosmetyki. Ostatnim hitem są spraye koloryzujące do włosów w modnych kolorach umożliwiające nietrwałą koloryzację włosów - idealny produkt dla wszystkich, którzy lubią eksperymentować! 

35 produktów.

Pokazano 1-35 z 35 pozycji