Golden Rose

Lista produktów marki Golden Rose

294 produktów.

Pokazano 1-48 z 294 pozycji

GR Dream Eyes Eyeliner kredka do oczu 418

Cena 7,99 zł

Chcesz nosić wyraźną kreskę na oku przez cały dzień? Golden Rose Dream Eyes Eyeliner 418 to chłodny niebieski odcień, który rozświetla i gwarantuje świeży efekt. Eksperci Golden Rose zaprojektowali opakowanie, które zapewnia optymalną aplikację - nie zużywasz więcej produktu niż to konieczne! 

GR Dream Eyes Eyeliner kredka do oczu 417

Cena 7,99 zł

Zrób makijaż oka jak popularne wizażystki. Kredka do oczu Golden Rose Dream Eyes Eyeliner 417 to mroźny błękit, który podkreśli niebieską i szarą tęczówkę spektakularnie. Trwała i wodoodporna formuła sprawi, że makijaż zniknie dopiero wieczorem! Wielbicielki Golden Rose twierdzą, że to najwydajniejsza kredka do oczu na rynku! 

GR Dream Eyes Eyeliner kredka do oczu 427

Cena 7,99 zł

Jak rozświetlić oko? Zyskaj świeże i promienne spojrzenie dzięki białej kredce do oczu Golden Rose. Wybierz uniwersalny kolor dla każdego typu urody. Trwała i wodoodporna formuła to gwarancja wyraźnej kreski przez wiele godzin. Stwórz makijaż jak profesjonalne wizażystki w kilka minut!

GR DREAM LIPS lipliner konturówka do ust 527

Cena 7,99 zł

Pełne usta bez zabiegów? Precyzyjny makijaż ust sprawi, że zyskasz olśniewające usta. Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 527 podkreśla kształt ust natychmiast i wydobywa naturalne piękno. Będziesz w szoku jak niesamowite masz usta. Łatwa aplikacja dzięki miękkiej formule. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów!

GR Dream Lips kredka do ust 532

Cena 7,99 zł

Utrwal ulubioną szminkę w kilka sekund. Kredka do ust  Golden Rose Dream Lips Lipliner 532 zapewnia perfekcyjne i naturalne usta. Zaakcentuj kontur -  powiększ lub zmniejsz optycznie. Miękka formuła i wyjątkowa pigmentacja to trwała i wygodna aplikacja. Wybierz swój odcień z ponad 30 kolorów. 

GR Dream Lips kredka do ust 533

Cena 7,99 zł

Ulubiona szminka znika z ust po godzinie? Odkryj hitową konturówkę! Kredka do ust Golden Rose Dream Lips Lipliner 533 podkreśli zarys ust wzorowo! Wydobądź niepowtarzalny i naturalnie piękny kształt ust. Miękka formuła to gwarancja szybkiej aplikacji. Wyjątkowa pigmentacja w kolorze o jakim marzysz. Wybierz spośród ponad 30 odcieni!