Kosmetyki do włosów Matrix - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Matrix

MATRIX to profesjonalna marka fryzjerska założona w 1980 roku w Stanach Zjednoczonych przez Arnie Millera, człowieka, który zrewolucjonizował branżę fryzjerską.

Matrix to globalna wspólnota fryzjerów-profesjonalistów, która inspiruje i nie boi się kreatywnego wyrazu. Wierzymy, że każdy powinien bawić się kolorem i swoją fryzurą. Tę zabawę umożliwia szerokie portfolio innowacyjnych i łatwych w użyciu produktów do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów Matrix.

19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

MATRIX Total Results Keep Me Vivid Szampon 1000ml

Cena 41,99 zł
0 Opinia(e) 

Włosy farbowane mają wiele odsłon, a każde z nich cechuje unikalny charakter. Zastanawiasz się jak o nie dbać? Doskonały szampon Matrix Total Results Keep Me Vivid sprawi, że kolor Twoich włosów pozostanie niezmienny. Jego specjalna formuła została stworzona z myślą o trudnych w utrzymaniu koloryzacjach. Dowiedz się o nim więcej!

Matrix Color Obsessed odżywka do farbowanych 300ml

Cena 23,99 zł
0 Opinia(e) 

Masz farbowane włosy i chcesz zadbać o odpowiednią pielęgnację? Wybierz Matrix Color Obsessed odżywka, która wzmocni i odżywi Twoje włosy. Stosuj systematycznie, a farbowane pasma będą olśniewać wyglądem. Matrix do włosów farbowanych sprawdzi się zarówno w salonie fryzjerskim, jak i podczas domowej pielęgnacji.