Semilac

Lista produktów marki Semilac

80 produktów.

Pokazano 1-48 z 80 pozycji

Blok polerski 01 Semilac Quality

Cena 3,50 zł

Blok polerski Semilac umożliwia matowienie płytki paznokcia. Pozwala na efektywną stylizację paznokci. Jeżeli tworzysz hybrydy i paznokcie żelowe w domu, zadbaj o wysokiej jakości akcesoria. Średnio ostra gradacja 180 sprawdzi się do matowienia, skracania paznokci i stylizacji z użyciem żeli i akrylu.

Semilac Aceton 1000ml

Cena 20,00 zł

Zauważyłaś, że Twój lakier hybrydowy albo żelowy zaczyna odpadać? Stylizacja nie wygląda już tak zjawiskowo, jak na początku? Zadbaj o Aceton Semilac i usuń manicure z łatwością. Pamiętaj, żeby usunąć lakier prawidłowo. Twoje paznokcie pozostaną mocne i odporne na wymagającą stylizację. 

SEMILAC ALL I WANT - LAKIER HYBRYDOWY 290 7ML

Cena 29,99 zł

Zastanawiasz się, jak pomalować paznokcie na święta? Skorzystaj z pomocy przyjaciółek i marki Semilac! All I Want to kolor dla każdej miłośniczki świątecznego klimatu. Niech zapach choinki i słodkie świąteczne pierniki umilą Wam oczekiwania na pierwszą gwiazdkę. Umówcie się na rozgrzewającą herbatę i wspólnymi siłami stwórzcie piękny manicure z Semilac 290. 

Semilac waciki bezpyłowe 1000 szt.

Cena 14,00 zł

Waciki bezpyłowe Semilac nie zostawiają pyłków na paznokciach. Sprawdzą się do przemywania lakierów i preparatów do stylizacji paznokci z lampą UV LED, ale również do zmywania klasycznego lakieru do paznokci. 12 warstwowe waciki z celulozy gwarantują profesjonalną i komfortową aplikację lakierów. 

Semilac Aceton 50 ml

Cena 5,49 zł

Twoja stylizacja paznokci zaczyna prezentować się źle? Zauważyłaś, że lakier odpada? Czy wiesz, że nie musisz czekać na wizytę u kosmetyczki? Zdjęcie hybrydy w domu zajmie Ci mniej niż godzinę. Zobacz, jak usunąć hybrydy acetonem z Semilac!