Kryolan - abcKosmetyczne.pl

Lista produktów marki Kryolan

Kryolan to producent kosmetyków do profesjonalnego makijażu twarzy i całego ciała. Od początku istnienia firma tworzy kosmetyki oparte w 100% na autorskich recepturach. Ponad 75 letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość produktów odpowiadających na różne potrzeby. Kryolan kosmetyki do formuły, które sprawdzą się w profesjonalnej charakteryzacji filmowej lub teatralnej, ale również na co dzień. 

Kryolan kosmetyki - produkty do charakteryzacji... i nie tylko! 

Kryolan to producent kosmetyków do profesjonalnego makijażu twarzy i całego ciała. Od początku istnienia firma tworzy kosmetyki oparte w 100% na autorskich recepturach. Ponad 75 letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość produktów odpowiadających na różne potrzeby. Kryolan kosmetyki do formuły, które sprawdzą się w profesjonalnej charakteryzacji filmowej lub teatralnej, ale również na co dzień. 

Trwały makijaż sceniczny - Kryolan charakteryzacja

Wizażyści i charakteryzatorzy każdego dnia sięgają po kosmetyki Kryolan. Marka specjalizuje się w tworzeniu produktów do scenicznego makijażu twarzy. Wieloletnia współpraca z najpopularniejszymi wizażystami na świecie sprawia, że produkty Kryolan znajdziesz na planach filmowych i podczas sesji zdjęciowych. 

Arnold Langer, czyli założyciel marki, był najważniejszą osobistością w niemieckim przemyśle charakteryzacji, odkąd pojawiła się technologia filmu w kolorze. Firma od kilkudziesięciu lat dostarcza produkty spełniające potrzeby charakteryzatorów i wizażystów. Dzięki Kryolan, charakteryzacja jeszcze nigdy nie była równie skuteczna i bezpieczna. 

W ofercie abcKosmetyczne.pl znajdziesz: preparaty do efektu sztucznej krwi, Liquid Latex do postarzania, a nawet Kryolan Collodion do tworzenia blizn. 

Kryolan kosmetyki do stosowania na co dzień 

Marka Kryolan dostarcza również kosmetyki do codziennego makijażu twarzy. Wysokiej jakości formuły pudrów i korektorów zapewniają trwały efekt przez cały dzień. Kryolan Fixer to jeden z najlepszych utrwalaczy na rynku! 

Kryolan opinie 

Zastanawiasz się, czy Kryolan kosmetyki sprawdzą się na co dzień? A może chcesz stworzyć trwałą charakteryzację na Halloween? Użytkowniczki podkreślają, że produkty zapewniają wysoką jakość i niezawodność w każdych warunkach. Bez względu na okazję, Kryolan kosmetyki sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Zapomnij o rozmazywaniu się i nieestetycznych plamach. Trwałe formuły utrzymują się bez poprawek i gwarantują bezpieczeństwo dla skóry. Kryolan opinie podkreślają profesjonalny charakter kosmetyków! 

62 produktów.

Pokazano 1-48 z 62 pozycji

KRYOLAN Derma Color Body Camouflage D1

Cena 123,00 zł
0 Opinia(e) 

Chcesz ukryć niedoskonałości skóry w różnych partiach ciała? Dermacolor Body Camouflage to podkład kryjący do ciała dla Ciebie. Formuła odporna na ścieranie skutecznie maskuje niedoskonałości. Bezpieczny i trwały skład do zadań specjalnych. Postaw na markę, której zaufały miliony wizażystów na całym świecie! 

KRYOLAN Derma Color Body Camouflage D3

Cena 123,00 zł
0 Opinia(e) 

Chcesz ukryć tatuaże na ciele? Postaw na Dermacolor Body Camouflage. Unikalny podkład kryjący do ciała to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Innowacyjna formuła odporna na ścieranie sprawdza się w codziennej pracy charakteryzatorów na całym świecie. Skutecznie maskuje niedoskonałości i przebarwienia. Wybierz bezpieczny i trwały skład, który zapewnia wysoką...

KRYOLAN Derma Color Body Camouflage D3 1/2

Cena 123,00 zł
0 Opinia(e) 

Marzysz o kamuflażu niedoskonałości? Szukasz sposobu na skuteczne ukrycie tatuaży? Postaw na markę, której produkty znajdziesz na największych planach filmowych i podczas sesji do bestsellerowych magazynów. Kryolan Dermacolor Body Camouflage D3 pozwoli Ci naturalnie ukryć wszystkie niedoskonałości. Formuła odporna na ścieranie gwarantuje trwały efekt. 

KRYOLAN DermaColor Camouflage creme D406 4g

Cena 70,00 zł
0 Opinia(e) 

Czy wiesz, w czym tkwi tajemnica profesjonalnego makijażu? Sprawdź maksymalnie maskujący Dermacolor Camouflage Creme D406 i zakryj wszystko! Intensywne pigmenty gwarantują maksymalne krycie nawet w trudnych warunkach. Stosuj korektor samodzielnie albo dołącz do jeden z bestsellerowych palet kamuflaży.