Gilette zestaw mach3 turbo+5 wkładów+kosmetyczka
ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 1

Gilette zestaw mach3 turbo+5 wkładów+kosmetyczka

48,99 zł
Brutto

Zestaw męskich akcesoriów do golenia to wspaniała propozycja marki Gillette, która może stać się idealnym prezentem dla Twojego partnera.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Dostawa w 24h!
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 1
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 2
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 3
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 4
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 5
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 6
 • ZESTAW GILLETTE MACH3 TURBO FC BARCELONA KOMPLET - 7

Gillette Mach3 Turbo FC Barcelona

SUPER ZESTAW DLA KAŻDEGO MĘŻCZYZNY!

Zestaw męskich akcesoriów do golenia to wspaniała propozycja marki Gillette, która może stać się idealnym prezentem dla Twojego partnera. Maszynka z pięcioma wymiennymi wkładami i żel do golenia zamienią codzienną pielęgnację twarzy w prawdziwą przyjemność. A wszystko zapakowane jest w poręczną błękitną kosmetyczkę sygnowaną nazwą klubu piłkarskiego FC Barcelona. Zestaw Gillette Mach 3 Turbo FC Barcelona to idealny podarek, którym zaskoczysz swoją drugą połówkę.

Zestaw zawiera:

 • Golarkę Gilette Mach3
 • 4 wymienne ostrza
 • Żel do golenia Gilette Mach3 Extra Comfort
 • Kosmetyczkę

Maszynki do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 Turbo posiadają 3 ostrza twardsze niż stal, które dłużej zachowują ostrość (w porównaniu z Blue3). Maszynkę do golenia Mach3 wyposażono w bardziej precyzyjne ostrza Turbo (2 pierwsze ostrza w porównaniu z Blue3) i opracowano tak, aby można jej użyć 15 razy komfortowo się goląc. Te maszynki do golenia Gillette posiadają pasek nawilżający, który wystarcza na długo i zapewnia doskonały poślizg. Mach3 Turbo posiada mikrolistki osłaniające, których zadaniem jest lekkie naciągnięcie skóry i przygotowanie zarostu do golenia. W zestawie znajduje się wysokiej klasy profesjonalnie wyważona rączka maszynki do golenia Mach3, która zapewnia doskonałe golenie. Maszynka do golenia dla mężczyzn Mach3 Turbo może być używana ze wszystkimi ostrzami wymiennymi Mach3.

Poznaj komfortowe golenie z żelem do golenia Mach3 zapewniającym kompletną ochronę przed podrażnieniami, w porównaniu z piankami do golenia Mach3. Żel do golenia Gillette Mach3 Extra Comfort tworzy gęstą pianę, która zapewnia komfort golenia i lepiej zatrzymuje wilgoć w skórze (w porównaniu z żelami do golenia Mach3).

Wielowarstwowy pasek nawilżający zapewnia doskonały poślizg maszynki, a formuła zoptymalizowanego chłodzenia daje Ci uczucie orzeźwienia. Poczuj komfort golenia z żelem do golenia Gillette Mach3 Extra Comfort.

* Kompletna ochrona Mach3 przed podrażnieniami, w porównaniu z piankami do golenia Mach3

* Lepiej zatrzymuje wilgoć w porównaniu z żelami do golenia Mach3

* Gęsta piana dla komfortu golenia

* Wielowarstwowy pasek nawilżający zapewnia doskonały poślizg maszynki

* Formuła zoptymalizowanego chłodzenia dla efektu orzeźwienia

* Używaj z maszynkami Mach3

Recenzje

Dodaj recenzję

Gilette zestaw mach3 turbo+5 wkładów+kosmetyczka

Zestaw męskich akcesoriów do golenia to wspaniała propozycja marki Gillette, która może stać się idealnym prezentem dla Twojego partnera.

Dodaj recenzję