Holika pig clear 3step kit strong
  Holika pig clear 3step kit strong

  Holika pig clear 3step kit strong

  14,99 zł
  Brutto

  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • Holika pig clear 3step kit strong

  Holika Holika Pig Nose Clear Blackhead 3-step Kit Strong

  Trójstopniowy zestaw plasterków do oczyszczania porów na nosie

  Produkt zwęża pory, zmniejsza ilość sebum oraz ściąga skórę na nosie. Zawiera ekstrakt z mięty oraz czarnego węgla, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z nosa.

  Produkt składa się z 3 plasterków:

  1.

  Plasterek nasączony kompleksem 10 ekstraktów roślinnych otwiera i rozpulchnia pory, rozpuszcza sebum w celu lepszego oczyszczenia w dalszych krokach.

  2.

  Wykonany z węgla drzewnego i lawy z Marocco plasterek mocno absorbuje nadmiar sebum (łoju) oraz zrogowaciały naskórek, który blokuje ujście porów, tworząc zaskórniki na nosie. Silnie przylega do skóry i mocno oczyszcza pory.

  3.

  Bogaty w ekstrakty z czarnych roślin jadalnych (czarna fasola, czarny ryż, czarny sezam, czarne trufle) plasterek zamyka pory. Wygładza i odświeża skórę.

  Sposób użycia:

  Krok 1: Na oczyszczoną skórę nosa nałóż plasterek nr 1 nasączony płynem w celu oczyszczenia i rozszerzenia porów. Po 15 minutach ściągnij plasterek.

  Krok 2: Na skórę nosa nałóż plasterek nr 2, przykładając żelową powierzchnię plastra do skóry (mocno przyciśnij do powierzchni skóry). Po 15 minutach, gdy plasterek będzie już całkowicie suchy (twardy), delikatnie odklej go, rozpoczynając od zewnętrznego kącika nosa do środka.

  Krok 3: Nałóż żelowy plasterek zwężający pory nr 3 na nos na 10 minut. Po tym czasie ściągnij plaster i wklep nadmiar płynu w skórę.

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  Holika pig clear 3step kit strong

  Dodaj recenzję

  Mogą Cię zainteresować: