Thermi Żel pielęgnacyjno-łagodzący 75 ml
  Thermi Żel pielęgnacyjno-łagodzący 75 ml

  Thermi Żel pielęgnacyjno-łagodzący 75 ml

  11,97 zł
  Brutto

  Ilość
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Zamów w ciągu 05h 28m 48s a wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Dostawa w 24h! Wysyłka w ciągu 24h
  • Thermi Żel pielęgnacyjno-łagodzący 75 ml

  ŻEL PIELĘGNACYJNO-ŁAGODZĄCY THERMI

  DZIAŁANIE:

  • Specjalnie opracowana formuła hydrożelu zapewnia skuteczne działanie chłodzące i nawilżające, przynosząc skórze prawdziwą ulgę.
  • Żel zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane przy podrażnieniach słonecznych i termicznych.
  • Działa kojąco i nawilżająco na skórę.
  • Łagodzi zaczerwienienie i chroni skórę przed wysuszeniem.
  • Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów pielęgnacyjno-ochronnych.

  WSKAZANIA:

  • Pielęgnacja, ochrona i łagodzenie skóry narażonej na podrażnienia słoneczne i termiczne, odmrożenia oraz inne podrażnienia skóry.
  • Pielęgnacja i łagodzenie skóry podrażnionej po zabiegach dermatologicznych (np. peelingi, mikrodermabrazje, zabiegi laserowe) i kosmetycznych (np. depilacja, golenie).
  • Pielęgnacja i łagodzenie w otarciach naskórka.
  • Pielęgnacja i ochrona skóry przed odparzeniami.

  SPOSÓB STOSOWANIA:

  Cienką warstwę żelu nanosić na powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Preparat doskonale się wchłania. Formuła hydrożelu pozwala na łatwą i szybką aplikację, również na duże powierzchnie. Preparat nie pozostawia tłustej i lepkiej skóry.

  POJEMNOŚĆ: 75 ml

  ODKRYCIE POLSKICH NAUKOWCÓW

  Molekuła Regen7 to odkrycie będące efektem kilkunastoletnich prac badawczych prowadzonych przy współpracy polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

  Wszystko zaczęło się w latach 90., kiedy to chemicy z Politechniki Łódzkiej rozpoczęli prace nad zastosowaniem wybranych soli pirydyniowych jako potencjalnych terapeutyków. Badania prowadzono we współpracy z biochemikami, mikrobiologami oraz klinicystami z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doprowadziły one do nieoczekiwanych odkryć o poważnym znaczeniu poznawczym i aplikacyjnym. Okazało się, że wybrane 3-podstawione sole 1-metylopirydyniowe wykazują niezwykle ciekawe właściwości. Szczególną uwagę naukowców zwróciło działanie metabolitu witaminy PP (obecnie znanego jako Molekuła Regen7). Substancja znana była od szeregu lat, ale jej funkcja terapeutyczna nie była nigdy wcześniej badana. Wytrwałość oraz harmonijna współpraca pomiędzy polskimi naukowcami doprowadziła do etapu nie tylko poznania mechanizmu działania tego związku, ale również oceny jego funkcji terapeutycznej w aplikacyjnych badaniach dermatologicznych. Ostatecznie wspólne wysiłki badaczy z Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  doprowadziły do powstania firmy PHARMENA oraz opracowania i wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów, opartych o Molekułę Regen7.

  Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna pochodzenia witaminowego, która pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień.

  MOLEKUŁA REGEN7 TO:

  • substancja pochodzenia witaminowego – jeden z dwóch podstawowych metabolitów witaminy PP (B3)
  • substancja fizjologiczna – wytwarzana w organizmie człowieka
  • substancja naturalna – obecna w wyciągu z algi brunatnej Undaria Pinnatifida – Wakame

  WŁAŚCIWOŚCI

  Molekuła Regen7 to unikalna substancja czynna o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Nie powoduje podrażnień i jest dobrze tolerowana przez skórę.

  ZASTOSOWANIE

  Ze względu na swoje właściwości Molekuła Regen7 znajduje szczególne zastosowanie w preparatach kierowanych do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Jej połączenie ze starannie dobranymi, najwyższej jakości składnikami pozwoliło stworzyć żel pielęgnacyjno-łagodzący THERMI, oferujący kompleksową pielęgnację i ochronę skóry narażonej na oparzenia, odmrożenia, skłonnej do podrażnień i odleżyn.

  Żel pielęgnacyjno-łagodzący THERMI to produkt o potwierdzonej skuteczności.

  Został poddany badaniom dermatologicznym w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, które wykazały wysoką skuteczność preparatu w łagodzeniu skutków podrażnień spowodowanych czynnikami zewnętrznymi: słońcem i wysoką temperaturą. Badania wykazały, że preparat THERMI koi i łagodzi skórę, likwidując uczucie napięcia. Działanie łagodzące obserwowane jest już w kilkanaście minut po zastosowaniu żelu.

  Przeprowadzono także ocenę skuteczności żelu THERMI w ponad 20 różnych Klinikach Neurologii i Neurochirurgii w Polsce u osób leżących, narażonych na powstawanie odleżyn. Stwierdzono, że preparat doskonale zabezpiecza skórę przed odparzeniami i otarciami. Bardzo dobrze się wchłania, pielęgnuje i chroni naskórek oraz zapobiega wysuszeniu skóry. Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów ochronnych.

  JEŻELI TWOJA SKÓRA POTRZEBUJE POMOCY – SIĘGNIJ PO ŻEL PIELĘGNACYJNO-ŁAGODZĄCY THERMI!

  Skóra to jeden z największych i najważniejszych narządów organizmu człowieka. Stanowi ochronę przed różnymi czynnikami mechanicznymi, chemicznymi, fizycznymi i bakteryjnymi. Chroni przed utratą ciepła i nadmiernym odparowywaniem wody z organizmu. Jest narządem czucia i bierze udział w procesach odpornościowych organizmu. Przez swoje zewnętrzne położenie, skóra narażona jest na codzienny kontakt z szeregiem różnych czynników, często prowadzących do jej podrażnienia. Zimą będzie to mróz i wiatr, a latem słońce i promieniowanie UV. Zarówno zbyt wysoka jak i zbyt niska temperatura zaburzają naturalną barierę ochronną skóry prowadząc do jej podrażnienia. Niestety często także podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych tj. depilacja czy golenie skóra ulega podrażnieniu. Jest szereg różnych czynników zewnętrznych prowadzących do niechcianych zmian i dyskomfortu na skórze.

  Podrażniona skóra staje się zaczerwieniona, szorstka i wrażliwa. Zależnie od czynnika, który wywołał podrażnienie, zmianom towarzyszyć może swędzenie, pieczenie a nawet dolegliwości bólowe.

  Podrażnienia skóry to jedne z najczęstszych problemów, z jakimi spotykamy się w życiu codziennym. Dlatego warto mieć pod ręką żel pielęgnacyjno-łagodzący THERMI, innowacyjny preparat o kompleksowym działaniu, który łagodzi objawy nieprzyjemnego podrażnienia i jednocześnie dba o właściwą pielęgnację skóry.

  ŁAGODZI – PIELĘGNUJE – CHŁODZI

  Żel pielęgnacyjno-łagodzący Thermi to produkt o unikalnym składzie. Zawiera molekułę Regen7 – fizjologiczną substancję czynną pochodzenia witaminowego, która pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień.

  Przeznaczony jest do pielęgnacji i ochrony skóry:

  • narażonej na podrażnienia słoneczne itermiczne
  • skłonnej do odparzeń
  • podrażnionej po zabiegach dermatologicznych (np. peelingi, mikrodermabrazje, zabiegi laserowe) i kosmetycznych (np. depilacja, golenie).

  Opis

  Produkt
  żel
  Pojemność
  75 ml
  Rodzaj
  żele
  Działanie
  łagodzące

  Recenzje

  Dodaj recenzję

  Thermi Żel pielęgnacyjno-łagodzący 75 ml

  Dodaj recenzję

  Mogą Cię zainteresować: